Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Mecze Bugu

(Zam: 10.09.2014 r., godz. 17.06)

Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego podczas meczu w Wołominie zremisowali z tamtejszym Huraganem. Na swoim terenie przegrali z KS Łomianki.

Bug Wyszków zremisował z Huraganem Wołomin 1:1 podczas wyjazdowego meczu, który odbył się w środę 27 sierpnia w Wołominie. W 23. minucie Jakub Rejnuś strzelił bramkę. Następny gol w tym spotkaniu padł pod sam koniec gry – w 95. minucie z rzutu wolnego przeciwnicy wyrównali 1:1
Bug Wyszków – Huragan Wołomin 1:1 (0:1)
Bramka dla Bugu: J. Rejnuś 23.
Bug: Ł. Derejko, Sz. Salwin, A. Wróbel, K. Rzemek, D. Gałązka, B. Szydłowski, J. Renuś, K. Skoczeń, Ł. Kowalczyk , P. Nowacki.
W sobotę na stadionie WOSiR w Wyszkowie Bug Wyszków rozegrał spotkanie z KS Łomianki. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Goście objęli prowadzenie w 7. minucie po strzale z dystansu. W 25. minucie zdołał wyrównać Damian Gałązka. Pod koniec pierwszej połowy spotkania KS Łomianki zaliczył drugiego w tym spotkaniu gola i ten wynik utrzymał się do końca meczu. Mimo że Bug Wyszków miał przewagę, nie udało się wyszkowskiej drużynie wyrównać.
Bug Wyszków – KS Łomianki 1:1 (1:2)
Bramka dla Bugu: D. Gałązka 7.
Bug: Ł. Derejko, Sz. Salwin, A. Wróbel, K. Rzemek, D. Gałązka, B. Szydłowski, J. Renuś, K. Skoczeń, Ł. Kowalczyk, P. Nowacki (60. R. Linka).
Najbliższy mecz 7 września w Sochaczewie z Bzurą Chodaków.