Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaOdpowie za znęcanie się

(Zam: 27.08.2014 r., godz. 16.22)

W Budach Przetyczy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Długosiodło, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Zatrzymany za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.
Sprawę prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Długosiodle.

Bomby nie było
Policjanci sprawdzali, czy w hurtowni przy ul. Zakolejowej w Wyszkowie nie ma ładunku wybuchowego. Informacje o podłożeniu bomby otrzymała centrala firmy, która powiadomiła swoją jednostkę w Wyszkowie. Na szczęście informacja się nie potwierdziła.

Ukradli auto za ponad ćwierć miliona
Wieczorem 18 sierpnia z parkingu osiedlowego przy ul. 11 Listopada w Wyszkowie sprawcy ukradli Toyotę Land Cruiser (rok prod. 2014, koloru czarnego). Poszkodowany właściciel oszacował straty na ponad ćwierć miliona złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą wyszkowscy kryminalni.

Dzieci i pijana matka
Mieszkanka Wyszkowa (ul. Sikorskiego) opiekowała się małoletnimi dziećmi będąc w stanie nietrzeźwości – jak ustalili policjanci, miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dzieci przekazali pod opiekę innej osoby.

Zabrali m.in. farby
Najprawdopodobniej w nocy doszło do kradzieży z włamaniem do sklepu przy ul. Prostej. Sprawcy przecięli kłódki i wyważyli zamek w drzwiach, a następnie zabrali farby, impregnaty i tym podobne artykuły. Straty poszkodowana właścicielka oszacował na kilka tysięcy złotych. Czynności w tej sprawie wykonują funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

Zginął silnik od motorówki
Mieszkaniec Józefowa 17 sierpnia poinformował policję, że nieznani sprawcy z jego działki letniskowej w Gulczewie ukradli silnik od motorówki marki Suzuki. Straty oszacował na ponad 10 tys. zł.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl