Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaRemis w ostatnim sparingu

(Zam: 20.08.2014 r., godz. 16.31)

W sobotę 9 sierpnia Bug Wyszków rozegrał na własnym stadionie ostatni tego lata mecz sparingowy. Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego zremisowali z Kosą Konstancin 3:3.

Tradycyjnie już, w ostatnim przedsezonowym sparingu, Bug zmierzył się z zespołem niżej notowanym. W pierwszej połowie wyszkowianie zdominowali zespół z Konstancina. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 2:0. W drugiej odsłonie trener Krzysztof Ogrodziński wprowadził na murawę szereg zawodników rezerwowych. Odbiło się to na grze. W wyniku (głównie) błędów gospodarzy, rywale zdobyli trzy bramki, jednym trafieniem odpowiedzieli wyszkowianie. Ostatecznie mecz zakończył się 3:3. Autorami trafień na konto Bugu Wyszków byli Łukasz Kowalczyk (dwie bramki) i Paweł Nowacki (nowy nabytek Bugu). Obok Nowackiego, w meczu wystąpili również inni nowi zawodnicy: bramkarz Damian Kaszuba (rocznik 1996, będzie walczył z Karolem Ponichterą o drugą pozycję w klubie) oraz Rafał Linka (wychowanek wyszkowskiej drużyny). W klubie ostatecznie pozostaje również Bartosz Szydłowski. Długo ważyły się losy utalentowanego Adama Matejaka. Niestety, napastnik rodem z Tłuszcza, w przyszłym sezonie będzie bronił barw rodzimego Bobra. Włodarze Bugu starają się pozyskać jeszcze jednego defensywnego zawodnika. Jest to związane z kontuzją Mateusza Maciaka, która prawdopodobnie wykluczy naszego stopera z gry w całej rundzie jesiennej. Nazwisko nowego zawodnika poznamy pod koniec tygodnia.
Bug Wyszków – Kosa Konstancin 3:3 (2:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk (2), P. Nowacki.
Bug (wyjściowa jedenastka): D. Kaszuba – K. Skoczeń, A. Wróbel, Sz. Salwin, R. Nogaj – K. Rosa, M. Rosiński, J. Rejnuś, P. Nowacki, B. Szydłowski – Ł. Kowalczyk.
Meczem z Kosą Konstancin drużyna seniorów Bugu zakończyła serię letnich gier kontrolnych. Wyszkowianie odnieśli w nich 1 zwycięstwo, 1 mecz zremisowali, a 5 razy schodzili z boiska jako pokonani. Statystyka ta na papierze nie wygląda dobrze, jednak kibice mogą być spokojni o zbliżające się rozgrywki ligowe. Dwóch spośród pięciu porażek doznali piłkarze rezerw (którzy w najbliższym sezonie wystartują w rozgrywkach B-klasy jako Bug II Wyszków). W pozostałych spotkaniach Bug toczył wyrównane boje. Jedynie Ursus Warszawa, który w poprzednim sezonie był o krok od awansu do II ligi, wyraźnie zdominował zespół trenera Ogrodzińskiego.
Inauguracja ligi czeka nas już w najbliższą sobotę (16 sierpnia). Tego dnia Bug Wyszków podejmie Błękitnych Gąbin. Początek spotkania o godz. 15.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl