Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaWłamywacze do automatów ujęci

Ikona
(Zam: 04.01.2011 r., godz. 12.38)

Przyjechali z lubelskiego, aby włamać się do automatów do gier na terenie stacji paliw w Somiance Parcelach. Nie spodziewali się, że w tej małej miejscowości wpadną w ręce policyjnego patrolu.

W poświąteczny poniedziałek, tuż po godz. 19.00, funkcjonariusze z posterunku w Somiance udali się w patrol do Somianki Parceli. Postanowili skontrolować stację paliw LPG oraz znajdujący się tam salon do gier na automatach. Gdy tylko weszli do pomieszczenia, zauważyli trzech młodych mężczyzn, których zachowanie wzbudzało podejrzenia. Jeden schylał się przy automacie i próbował otworzyć drzwiczki znajdujące się w środkowej części urządzenia. Pozostałych dwóch usiłowało zasłonić kompana. Na widok policjantów schylony mężczyzna schował do kieszeni klucz do włamywania się do automatów i szybko wybiegł z salonu. Policjanci od razu go zatrzymali.

Wszyscy mężczyźni pozostali w areszcie do wyjaśnienia. Są mieszkańcami woj. lubelskiego i mają 33, 20 i 17 lat. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z nich znaleziono amfetaminę. Zatrzymany został także współpracujący z trójką przestępców – 41-latek.

29 grudnia i 30 grudnia wobec zatrzymanych prokurator zastosował dozory policyjne i poręczenia majątkowe, stawiając im zarzut dokonania w grudniu dwóch włamań i jednego usiłowania włamania do automatów w salonie gier.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl