Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Kronika policyjna

(Zam: 13.08.2014 r., godz. 16.50)

Kradzież przy Pułtuskiej
24 000 zł wyniosły straty będące skutkiem kradzieży, do której doszło 28 lipca. Nieznani sprawcy weszli do hali produkcyjnej przy ul. Pułtuskiej w Wyszkowie skąd zabrali 6 butli gazowych, a z ciężarówek spuścili paliwo.

Zapłacił i nie dostał towaru
Mieszkaniec powiatu wyszkowskiego kupił w serwisie Allegro konsolę do gier, wpłacił sprzedającemu na początku lipca 1 538 zł, a towaru do tej pory nie dostał. Sprawę zgłosił w ubiegłym tygodniu wyszkowskiej policji.

Zwłoki mężczyzny
28 lipca ok. godz. 17.00 wyszkowska policja dostała zgłoszenie o zwłokach 56-letniego mężczyzny znalezionych na nieużytkach rolnych w Turzynie. Wstępnie śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zabezpieczyła prokuratura.

Zatrzymali poszukiwanego
Wyszkowscy kryminalni 29 lipca zatrzymali poszukiwanego listem gończym Mirosława S., który nie zgłosił się do odbycia kary więzienia. Mężczyzna trafił do zakładu karnego na warszawskiej Białołęce.

Zginął pies
Mieszkanka Wyszkowa 28 lipca zgłosiła wyszkowskiej policji, że nieznani sprawcy ukradli biegającego po jej posesji psa rasy shih tzu. Jego wartość oszacowała na 1 000 zł.

Kradzież na Dworcowej
29 lipca przed północą doszło do napadu na ul. Dworcowej. Jeden ze sprawców trzymał ręce zaatakowanego 20-latka, drugi w tym czasie przeszukiwał jego rzeczy – zabrał portfel, w którym było 380 zł, telefon.

Włamanie do sklepu
Policjanci z Posterunku w Długosiodle zajmują się sprawą włamania do sklepu, do którego doszło na podległym im terenie. Nieznani sprawcy wyłamali zamek w drzwiach – zabrali 2 746 zł z kasetki i znajdujące się pod nią 3 346 zł. Mienie nie było ubezpieczone.

Znaleźli złodziejski łup
Na jednej z prywatnych posesji w Wyszkowie policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstwa – urządzenia zabrane z jednego z garaży w Wyszkowie. Zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu wyszkowskiego.

Zwłoki w Latoszku
2 sierpnia policja dostała zgłoszenie o powieszonej w zaroślach kobiecie na terenie przybrzeżnym w Latoszku. Jak podaje komenda, zwłoki były w znacznym rozkładzie. Wiek zmarłej oceniają na 60-70 lat.

Potrącony przez ciężarówkę
Na drodze krajowej w Porębie (gmina Brańszczyk) 2 sierpnia kierujący ciężarówką Litwin potrącił mieszkańca naszego powiatu, który doznał urazów wielonarządowych. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Pod opieką nietrzeźwych rodziców
2 sierpnia ok. godz. 21.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji dostał zgłoszenie, że w gminie Długosiodło nietrzeźwi rodzice opiekują się dziećmi. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że małżeństwo jest pod wpływem alkoholu. Dzieci oddali pod opiekę babci.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl