Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 lutego 2021 r., imieniny Anastazji, Gabrieli

Bug rozegrał kolejne sparingi

(Zam: 13.08.2014 r., godz. 16.35)

W ostatnim tygodniu zespół seniorów Bugu Wyszków rozegrał cztery kolejne spotkania sparingowe.

Pierwsze dwa mecze ostały rozegrane w środę 30 lipca. Pierwszy skład zmierzył się z IV-ligową drużyną z „południa” – Mazowszem Grójec. Drużyna złożona z juniorów oraz zawodników rezerwowych udała się natomiast do Legionowa, na sparing z Sokołem Serock. W meczu z Mazowszem wyszkowianie szybko stracili bramki po stałych fragmentach gry. W dalszej części meczu podopieczni trenera Ogrodzińskiego zdołali się „odbudować”, dobra postawa nie wystarczyła już jednak do odrobienia strat. Mimo trzech bramek (zdobytych przez Szymona Salwina, Rafała Linkę i Pawła Nowackiego), Bug przegrał 3:4.
Mazowsze Grójec – Bug Wyszków 4:3
W meczu z Sokołem wyszkowianie wystąpili niemal w całości składem złożonym z juniorów. Piłkarze Bugu zaprezentowali się bardzo przyzwoicie na tle silnego przeciwnika z Ligi Okręgowej. Dobry mecz rozegrali w szczególności Hubert Chmielewski i Karol Ponichtera.
Sokół Serock – Bug Wyszków 4:2
W sobotę 2 sierpnia wyszkowianie podejmowali na własnym stadionie Olimpię Zambrów. Trzecioligowy rywal w pierwszej połowie nie potrafił zdominować dobrze grających wyszkowian. W drugiej odsłonie trener Ogrodziński wprowadził na boisko zawodników rezerwowych. Rywale osiągnęli dużą przewagę, którą ostatecznie udokumentowali trzema bramkami. Gospodarze odpowiedzi honorowym trafieniem w wykonaniu Cezarego Loncy.
Bug Wyszków – Olimpia Zambrów 1:3 (0:0)
Tego samego dnia, drugi skład zmierzył się w Tłuszczu z miejscowym Bobrem. Wyszkowianie ulegli po zaciętym meczu 0:2, nie wykorzystali jednak wielu dobrych sytuacji podbramkowych. W zespole rywali świetnie zaprezentował się Adam Matejak, który nie skreśla jeszcze możliwości gry dla wyszkowskiego Bugu. Niemalże na 100 procent, nowymi zawodnikami drużyny trenera Ogrodzińskiego będą: Rafał Linka (napastnik, wychowanek Bugu) i Paweł Nowacki (m. in. wicemistrz kraju juniorów z Polonią Warszawa, ostatnio występował w szkockim Huntly FC).
Bóbr Tłuszcz – Bug Wyszków 2:0
W najbliższym tygodniu Bug rozegra ostatni przedsezonowy sparing. Rywalem wyszkowskiej drużyny będzie Kosa Konstancin. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 9 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl