Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraPrzygotują wydawnictwa, wykonają tablice

(Zam: 30.07.2014 r., godz. 16.36)

Firma Omikron ze Starych Babic wygrała przetarg na wydanie przewodnika turystycznego gminy Wyszków w ramach projektu „Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków”.

Jej ofertę Urząd Miejski pierwotnie odrzucił uznając zaproponowaną przez nią cenę (10 920 zł) za rażąco niską.

W pierwszej informacji o rozstrzygnięciu postępowania za najkorzystniejszą Urząd uznał ofertę Pracowni Architektonicznej Dobczyn z Klembowa, która chciała wykonać zamówienie za 11 474,80 zł (oferty zgłosiło 16 podmiotów, z których część Urząd odrzucił). Przewodnik (w formacie A5) ma być wydany w 2 000 egzemplarzach i mieć łącznie z okładką 36 stron. Urząd chce, żeby wydawnictwo miało oprawę spiralową, kieszeń na mapę turystyczną, do tego wkładki dotyczące sezonów wiosna/lato i jesień/zima. Całość ma być gotowa do 25 sierpnia. Prócz koncepcji graficznej, wykonawca ma zapewnić materiały (teksty, zdjęcia), a także zamieścić wersję angielską informacji. Urząd ma udostępnić materiały, które wykonawca może wykorzystać. W przewodniku będą opisy szlaków turystycznych, dane teleadresowe przydatne turystom, zabytki, ciekawostki dotyczące fauny i flory, informacje o bazie turystycznej, noclegowej, gastronomicznej.
Po tym jak firma Omikron zwróciła Urzędowi uwagę na, jej zdaniem, niepoprawną ocenę ofert, komisja przyjrzała się im jeszcze raz. Tym samym to spółka ze Starych Babic stworzy publikację, która, jak czytamy na jej stronie internetowej, ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych i okolicznościowych, przygotowywanie prezentów i wydawnictw okolicznościowych (kalendarze, książki-upominki, albumy, księgi pamiątkowe).
W ramach tego samego projektu folder promocyjny gminy Wyszków przygotuje Studio Reklamy Promo-Studio Sławomira Pszczoły z Ustronia za 6 226,26 zł. O zamówienie konkurowało 20 firm, część Urząd Miejski odrzucił. Folder zostanie wydany w 1 500 egzemplarzach (format A4, maksymalnie 20 stron, szycie zeszytowe). Podobnie jak w przypadku przewodnika mają być informacje w dwóch wersjach – polskiej i angielskiej, a materiały wykonawca ma przygotować sam (choć Urząd zapowiedział przekazanie takich, które są możliwe do wykorzystania).
Firma Tabal z Lublina z kolei za 11 070 zł wykona tablice informacyjne na szlakach, kordegardzie w parku i punkcie widokowym, a za 8 364 zł tablice informacyjne opisujące zabytki.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl