Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaSłoneczne wędkowanie

(Zam: 30.07.2014 r., godz. 16.27)

W miniony weekend wszyscy sympatycy wędkowania mogli się zmierzyć już po raz 9. w towarzyskich zawodach w wędkarstwie spławikowo-gruntowym „O puchar wójta gminy Brańszczyk”.

Frekwencja była zadowalająca. Wystartowało 27 drużyn. Najlepsi okazali się Paweł Pałubiński i Maksymilian Bogacki, którzy tym samym obronili zeszłoroczny wynik.

W tym roku na zawodach pojawiła się ekipa telewizji internetowej TVR. Podobnie jak w latach ubiegłych, zawody odbyły się na Bugu za mostkami. Wędkarze mogli liczyć na stały doping ze strony rodzin i znajomych. W zawodach wzięły udział drużyny z powiatu wyszkowskiego, ale również z Łochowa i Sokołowa Podlaskiego. Tegoroczny turniej rozpoczął się 19 lipca o godz. 13.00, a zakończył kolejnego dnia o godz. 11.00. W tym roku komisję techniczną tworzyli Artur Niewiadomski i Artur Książek. Prezes Koła PZW nr 88 Wyszków-Miasto, sędzia główny zawodów Wiesław Piasecki podziękował wójtowi Mieczysławowi Pękulowi za gościnność i pomoc przy organizacji turnieju.
– W tym roku startowało 55 zawodników – poinformował W. Piasecki.
– Udało się złowić sporo ryb, różnych gatunków. Wyniki są niezłe – podsumował.
I miejsce i tytuł najlepszej drużyny z gminy Brańszczyk zdobyli Paweł Pałubiński i Maksymilian Bogacki zdobywając 6 815 pkt. II miejsce zajęli Wiktoria Geski i Dariusz Geski zdobywając 5 805 pkt., a III – Damian Żabicki i Eugeniusz Żabicki z 4 790 pkt. Największą rybę o wadze 1 445 g złowił Jacek Dylewski. Nagrody wędkarskie wylosowali Rafał Szczypiorski, Mariusz Lusa, Michał Borkowski, Daniel Jasiński i Edward Bala. Nagrody ufundował wójt gminy Brańszczyk. Nagrodę najlepszej drużynie z gminy Brańszczyk przyznała dyrektor Gminnego Domu Kultury Maria Puścian.
M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl