Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaZjechali na przeciwny pas

Ikona
(Zam: 04.01.2011 r., godz. 12.56)

Nieuwaga, utrata panowania nad pojazdem lub niespodziewany manewr innego kierowcy mogą stać się przyczyną poważnego wypadku. Przekonało się o tym dwoje kierowców, którzy zjechali na przeciwne pasy ruchu wjeżdżając wprost pod koła samochodu jadącego z przeciwka. Na szczęście, oba wypadki zakończyły się niegroźnie.

22 grudnia o godz. 20.57 policja otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na krajowej „ósemce” w miejscowości Budykierz. 28-latka kierująca volkswagenem polo straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzyła się z samochodem ssangyong. Dwaj pasażerowie doznali ogólnych potłuczeń i po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu.
Do poważniejszego zdarzenia doszło w przedostatni dzień roku, tuż przed godz. 16.00 na ul. Białostockiej. Mężczyzna kierujący fiatem sieną w celu uniknięcia zderzenia z wyjeżdżającym z posesji oplem vectrą zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka volkswagenem golfem. Pasażerki sieny doznały urazów głowy i klatki piersiowej, jedna z nich pozostała w szpitalu na obserwacji.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Dodane przez niezadowolony obserwator, w dniu 04.01.2011 r., godz. 21.41
Odnośnie ulicy Białostockiej - na miejscu tych kierowców pozwał bym osoby odpowiedzialne za utrzymanie drogi w należytym stanie do sądu za spowodowanie zagrożenia życia - TAKA BYŁA SLISKA ( normalnie lodowisko).
śliska droga
Dodane przez Arstet, w dniu 05.01.2011 r., godz. 14.07
Śliska droga to ta, która zaczyna się od biedronki i biegnie przez Leszczydół. tam to dopiero jest lodowisko. Nieposypane i wyjeżdżone. Koleiny w tym lodzie. Ładnie ogarnięta, nie ma co.
Dodane przez ..., w dniu 07.01.2011 r., godz. 18.36
ślisko to jest w Wielgolasie i Pępkowie
zgadzam się z obserwatorem.
Dodane przez ja, w dniu 10.01.2011 r., godz. 18.46
Popieram. Jechałam Białostocką w kierunku miasta zaraz po tym wypadku, w okolicy zjazdu na Matejki było lodowisko. Więc podejrzewam, że w tamtym miejscu też tak mogło być. A tak przy okazji - dlaczego jedne z głównych ulic wciąż nie są odśnieżone dokładnie? Np. Daszyńskiego przy światłach - pas do jazdy prosto (kiedy samochody staną na pasie do skrętu w lewo, mimo zielonego światła nie można przejechać), dalej I A.W.P. światła w przeciwnym kierunku, ten sam pas, na ulicy I Maja samochody ledwo się mijają. Już dawno nie pada, więc ktoś powinien w końcu z tym zrobić porządek do cholery jasnej!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl