Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyNietrzeźwi kierowcy

(Zam: 16.07.2014 r., godz. 16.38)

Kilkunastu nietrzeźwych kierowców przyłapała w ubiegłym tygodniu wyszkowska policja. Jeden z nich to 83-latek, który spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia.

1 lipca policja zatrzymała 30-letniego mieszkańca gminy Brańszczyk na drodze K8 w Porębie Kocębach. Nietrzeźwy mężczyzna niemający prawa jazdy kierował quadem – miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Z kolei na ul. Poniatowskiego w Wyszkowie kierowca fiata seicento nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z nissanem altimą, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Chwilę później policjanci ustalili sprawcę – okazał się nim 83-letni mieszkaniec Wyszkowa, u którego policjanci stwierdzili ponad 1,5 promila alkoholu.
18-letni mieszkaniec gminy Długosiodło 2 lipca kierował „po kieliszku” motorowerem w Grądach Zalewnych (gmina Długosiodło). Policjanci, którzy zatrzymali go ok. godz. 2.00 stwierdzili u niego prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pijanym kierowcą zajmą się teraz policjanci i sąd.
W Leszczydole Nowinach 35-letni mieszkaniec gminy Wyszków kierował skodą – nie dość, że miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu, to i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W najbliższym czasie zajmie się nim sąd.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl