Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 stycznia 2021 r., imieniny Felicji, Rafała

Opisali i wygrali

(Zam: 25.06.2014 r., godz. 16.35)

Jurorzy konkursu „Przyrodnicze inspiracje – flora i fauna Gminy Wyszków” rozdysponowali nagrody wśród jego uczestników. Wybór nie był duży – wpłynęły w nim tylko dwa zgłoszenia.

Konkurs polegał na przygotowaniu opisu oraz zdjęć roślin i zwierząt występujących w gminie Wyszków. Czasu na opracowanie materiałów dotyczących tak obszernej tematyki nie było dużo – ogłoszenie o konkursie ukazało się w kwietniu, a prace należało składać do 26 maja. Oceniali je: Adam Mróz, Michał Mielczarczyk, Żaneta Kozak, Robert Augustyniak, Anna Sasiak. Pierwszej nagrody nie przyznali. Druga nagroda (2 000 zł) powędruje do Marka Filipowicza, Tomasza Greczuka i Marka Twardowskiego ze Stowarzyszenia „Pepisko”, trzecia (1 000 zł) – do Marka Kamińskiego.
Konkurs odbył się w ramach realizacji projektu „Przygotowanie kompleksowej oferty turystycznej na terenie gminy Wyszków”, który wspiera finansowo Unia Europejska. Zgodnie z jego zasadami Urząd Miejski przejął prawa autorskie do prac, dzięki czemu będzie mógł je wykorzystywać np. w swoich publikacjach (unijny projekt zakłada również m.in. wydanie promocyjnych, turystycznych publikacji).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl