Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Zatańczyli i zaśpiewali w „Hutniku”

(Zam: 25.06.2014 r., godz. 16.31)

175 tancerek Rewii Dziecięcej „Sylaba” o różnym stopniu zaawansowania w sztuce tanecznej dało pokaz swoich umiejętności na scenie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, w niedzielę 15 czerwca o godz. 17.00.

Było energicznie, kolorowo i nastrojowo. Podczas imprezy gościnnie wystąpili wokaliści Studia Piosenki działającego w WOK-u.

Pokaz zatytułowany „Zatańcz” poprowadzili Natalia Ogrodnik i Michał Ciok. Sala widowiskowa po brzegi wypełniła się publicznością. Wszystkie miejsca były zajęte, wiele osób zdecydowało się siedzieć na schodach, byle tylko nie przegapić okazji zobaczenia show. Wyszkowskie dzieciaki popisały się talentem – w przypadku pokazów tanecznych nie brakowało energicznych dźwięków, interesujących choreografii, wielobarwnych strojów. Najmłodsze sylabianki wykonały kilka już dobrze znanych układów, ale nie brakowało nowości: „Śmiechu zawsze mało”, „Ach śpij kochanie” (sylabowe przedszkole), „Dobranoc tatusiu”, „Myszka Miki”, „Stonoga”, „Mój wiatr”, „Leśne duszki” (sylabowe przedszkole), „Tarantula w dyskotece”, „On the floor”, „Happy”, „Sylaba”. Przekrój wiekowy był dość duży, najmłodsze tancerki to 3-latki, najstarsze miały lat 14. Do najmłodszych grup tanecznych nie było żadnego castingu, wystąpiły zarówno dziewczynki, których celem jest rozwój talentu w Rewii Dziecięcej „Sylaba”, jak i te, które traktują taniec jako rekreację i niezobowiązującą zabawę.
Między prezentacjami tanecznymi występowali członkowie Studia Piosenki. Dla niektórych z nich był to debiut, bo swoje głosy ćwiczą dopiero od września. Wokaliści zdumiewali czystością swoich głosów, pewnością siebie na scenie, a także ciekawym repertuarem. Śpiewali: Patrycja Łapińska „Będzie lepszy dzień”, Dominika Palasek „Samba na dobry dzień”, Julia Oliasz „Pełny Luz”, Daria Oliasz „Śmieszna piosenka”, Natalia Karolkiewicz „Kolorowe sny”, Damian Ordak „Jesienny rock and roll”, „Moje hobby to marzenia”, Ernest Bereski „Dziwny jest ten świat”, „Do słońca leć”, Weronika Chmiel „Odcienie”, Natalia Archacka „Jesteś jak cień”, Weronika Wojtkowska „Uśmiechy”, Iza Abramczyk „Płacze moje serce”.
Każda z prezentacji spotkała się z ogromnymi brawami. Na koniec koncertu wszyscy artyści razem zaprezentowali się na scenie.
P.D.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl