Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Lekkoatletyka szkół ponadgimnazjalnych

(Zam: 25.06.2014 r., godz. 16.22)

We wtorek 10 czerwca, na stadionie WOSiR w Wyszkowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt triumfowało I LO w Wyszkowie, wśród chłopców – zawodnicy ZS nr 1 w Wyszkowie.

W obu kategoriach, do rywalizacji przystąpili uczniowie i uczennice pięciu wyszkowskich szkół: ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, TPU oraz I LO.
Czołowe zawodniczki w poszczególnych konkurencjach indywidualnych:
Bieg na 100 m:
1. Klaudia Cholewińska (ZS nr 1 Wyszków).
2. Aleksandra Gołębiewska (I LO Wyszków).
3. Monika Łyczkowska (I LO Wyszków).
Bieg na 200 m:
1. Natalia Iwańska (I LO Wyszków).
2. Emilia Ponichtera (I LO Wyszków).
3. Karolina Sowiecka (ZS nr 1 Wyszków).
Bieg na 400 m:
1. Weronika Brzezińska (ZS nr 1 Wyszków).
2. Karolina Orłowska (ZS nr 3 Wyszków).
3. Joanna Petrykowska (I LO Wyszków).
Bieg na 800 m:
1. Olga Ostrowska (ZS nr 3 Wyszków).
2. Klaudia Sarnacka (I LO Wyszków).
3. Malwina Jackowska (I LO Wyszków).
Skok w dal:
1. Justyna Gołębiewska (I LO Wyszków).
2. Żaklina Składanek (I LO Wyszków).
3. Karolina Szczęsna (ZS nr 1 Wyszków).
Pchnięcie kulą (4 kg):
1. Sylwia Choszczyk (ZS nr 1 Wyszków).
2. Weronika Jurczyńska (ZS nr 2 Wyszków).
3. Patrycja Liwska (ZS nr 3 Wyszków).
Sztafeta 4x100 m:
1. I LO Wyszków.
2. ZS nr 3 Wyszków.
3. ZS nr 1 Wyszków.
Sztafeta olimpijska:
1. ZS nr 1 Wyszków.
2. I LO Wyszków.
3. ZS nr 3 Wyszków.

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
1. I LO Wyszków – 172 punkty.
2. ZS nr 1 Wyszków – 138 punktów.
3. ZS nr 3 Wyszków – 126 punktów.
4. TPU Wyszków – 43 punkty.
5. ZS nr 2 Wyszkow – 32 punkty.
Najlepsza zawodniczka: Justyna Gołębiewska (I LO Wyszków).

Czołowi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach:
Bieg na 100 m:
1. Łukasz Piątek (ZS nr 1 Wyszków).
2. Mateusz Nowicki (ZS nr 3 Wyszków).
3. Narek Hokobyan (I LO Wyszków).
Bieg na 200 m:
1. Adrian Wawryła (ZS nr 1 Wyszków).
2. Szymon Skóra (ZS nr 3 Wyszków).
3. Igor Bruszkiewicz (TPU Wyszków).
Bieg na 400 m:
1. Damian Gałązka (ZS nr 3 Wyszków).
2. Dawid Wróbel (ZS nr 1 Wyszków).
3. Marcin Rytlewski (ZS nr 3 Wyszków).
Bieg na 1000 m:
1. Przemysław Oleksiak (ZS nr 2 Wyszków).
2. Marcin Baranowski (ZS nr 1 Wyszków).
3. Dariusz Bulecki (ZS nr 3 Wyszków).
Skok w dal:
1. Emil Pikora (ZS nr 2 Wyszków).
2. Piotr Somiński (ZS nr 3 Wyszków).
3. Jakub Urbaniak (ZS nr 1 Wyszków).
Pchnięcie kulą (6 kg):
1. Łukasz Dyl (ZS nr 1 Wyszków).
2. Łukasz Zaskoczeń (ZS nr 3 Wyszków).
3. Kamil Ściechura (ZS nr 1 Wyszków).
Sztafeta 4x100 m:
1. ZS nr 1 Wyszków.
2. I LO Wyszków.
3. ZS nr 3 Wyszków.
Sztafeta olimpijska:
1. ZS nr 1 Wyszków.
2. ZS nr 3 Wyszków.
3. I LO Wyszków.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
1. ZS nr 1 Wyszków – 170 punktów.
2. ZS nr 3 Wyszków – 137 punktów.
3. I LO Wyszków – 124 punkty.
4. ZS nr 2 Wyszków – 113 punktów.
5. TPU Wyszków – 39 punktów.
Najlepszy zawodnik: Emil Pikora (ZS nr 2 Wyszków).
Trzy najlepsze miejsca w każdej z konkurencji indywidualnych były nagradzane pamiątkowymi dyplomami oraz medalami.
Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Lekkoatletyka była ostatnim punktem sportowego kalendarza ośrodka w sezonie 2013/2014. Najlepszym gratulujemy!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl