Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Okiem rzuciłam

(Zam: 18.06.2014 r., godz. 17.00)

W „Wyszkowiaku” ukazał się artykuł „Energetyka przejmie słupy na I AWP”. Ucieszyłam się, że w końcu znikną. Energetyka zlitowała się nad mieszkańcami Wyszkowa i porwała się na inwestycję za bagatela, przynajmniej jak twierdzi starosta, 4 mln złotych.
Tyle ma kosztować demontaż starych słupów i połączenie instalacji odbiorczych z nową linią kablową, w tym wyniesienie liczników na zewnątrz do istniejących skrzynek złączowych.

Nie tak dawno (13 maja br. – nr 19 „Wyszkowiaka”) w kwestii słupów na ul. I AWP napisałam: „Czy zdoła nas coś jeszcze zdziwić w tej sprawie? Myślę, że tak. Będzie to dzień, w którym z ul. I AWP słupy nagle znikną i zostaną na niej jedynie paskudne skrzynki energetyczne, na których estetyzację w dalszym ciągu czekamy”. Minął miesiąc i śmiało mogę powiedzieć, że zdziwiła mnie kwota zaplanowana na inwestycję. Na obiecaną estetyzację skrzynek energetycznych cierpliwie czekam dalej.

***

Tym razem będzie o inwestycjach.
„Nowy Wyszkowiak” poinformował nas o inwestycjach planowanych w parku. Dowiedziałam się, że będziemy mieli zmodernizowane alejki, boisko, siłownie plenerowe. Park podzielony zostanie na dwie części – edukacyjną (od strony straży pożarnej) i rekreacyjną (od strony urzędu). Zaciekawiło mnie, co oznacza część edukacyjna parku. Niestety, na razie nie ma informacji co będzie się tam znajdowało. Jednocześnie zdziwiło mnie, że w części rekreacyjnej, przy ogrodzeniu z urzędem zaplanowano budowę… szaletu. Przyznam, że to wyjątkowo mało „atrakcyjne” miejsce na tego typu przybytek. Po raz kolejny przeczytałam również informację, iż burmistrz nie planuje oświetlenia parku, gdyż „(…) nocą nie ma po co do parku chodzić”. Jednocześnie burmistrz planuje podświetlenie niektórych drzew. Nie bardzo wiem, jaki jest cel podświetlania drzewek. Być może jest to pomysł na doświetlenie parku.

***

Również w mojej gazecie ukazał się artykuł „Drogoszewo-Deskurów: gruz na umocnienie drogi”. Mowa w nim o powiatowej inwestycji na 450-metrowym odcinku drogi Drogoszewo-Deskurów. Tą samą sprawą zajęła się niebieska gazeta w artykule „Inwestycja: Z tego pozostanie tylko pył”. W obu gazetach pokazano to samo zdjęcie remontowanej drogi. Niepokój mieszkańców wzbudził gruz, który pojawił się na drodze. Zarówno naczelnik wydziału inwestycji pan Ryszard Sędziak, jak i wicestarosta Zdzisław Bocian z niedowierzeniem patrzą na zdjęcie drogi i twierdzą, że gazobetonem utwardzać drogi nie wolno. Dzięki reakcji mieszkańców wicestarosta i pan naczelnik dowiedzieli się, że na drogowej inwestycji wykonawca odwala fuszerkę. Wydaje mi się, że ze strony Starostwa zabrakło nadzoru nad firmą wykonującą inwestycję.

***

Na koniec nie o inwestycji
W „Nowym Wyszkowiaku” ukazał się felieton (?) „Jaki burmistrz dla Wyszkowa?”. Autor zastanawia się, jakie cechy powinien burmistrz posiadać. Nie podaje, niestety swoich typów na burmistrza Wyszkowa. Być może na tego typu rozważania jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie. Autor felietonu zainteresował się tym, co porabiają osoby, które startowały w wyborach w 2006 i 2010 r. na stanowisko burmistrza. Jedni zniknęli z życia publicznego, inni w dalszym ciągu zajmują się polityką. Jeden jest felietonistą i jest taka, która udziela porad w lokalnej gazecie. Na uwagę zasługuje felietonista i pani od porad. Jak wszystkim wiadomo, pan Marek Głowacki, co 2-3 tygodnie pisze do „Wyszkowiaka” felietony. Cieszą się one niemałym powodzeniem wśród internautów i wielokrotnie na forum internetowym „Wyszkowiaka” odbywa się dyskusja nad tematem poruszanym przez pana Marka. Pani od porad, po której rzekomo „…na jakiś czas zaginął ślad…” to pani Agnieszka Londzin. Od przeszło dwóch lat również w „Wyszkowiaku”, w „Informatorze podatkowym”, opowiada nam o skomplikowanym systemie podatkowym. Autor artykułu (czy felietonu?) napisał „(…) z kandydata na burmistrza wylądować można na wysokim miejskim lub powiatowym stanowisku. Albo w gazetce o niewielkim nakładzie”. Cóż, z tego co się orientuję, to pan Marek i pani Agnieszka do „Wyszkowiaka” piszą niejako dorywczo i pisania nie traktują w kategoriach uzyskiwania z niego dochodu. Jednocześnie z tego co mi wiadomo, nakład „Wyszkowiaka” i „Nowego Wyszkowiaka” jest bardzo podobny. Wydaje mi się również, że nieważne ile gazetek jest wydrukowanych, ważne jest to, ile się sprzeda, a takich informacji ani jedna ani druga gazeta na pewno nie zdradzi.
Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

Dodane przez matysiak, w dniu 18.06.2014 r., godz. 19.07
Ale pierdulety. Jak powiedział klasyk ch... d... i kamieni kupa.
Jak POwiedział menda "matysiak" (POmową miłości)
Dodane przez Wir, w dniu 18.06.2014 r., godz. 19.18
Po = ch..j, dupa i kamieni statystów kupa.
Dodane przez Ja, w dniu 18.06.2014 r., godz. 19.41
Temu forum potrzebny jest taki ME jak "matysiak", żeby ludzie nie zaPOmnieli czym śmierdzi szałajda.
Agnieszka Londzin - sprawdzony profesjonalizm
Dodane przez O.N.A., w dniu 18.06.2014 r., godz. 20.05
Pani Agnieszka Londzin nie popełni pewnego błędu i teraz prócz kandydowania na burmistrza, co byłoby bardzo dobre dla tego miasta, jednocześnie zakandyduje na radną. Kiedy zostanie burmistrzem, zrzeknie się mandatu radnej.
Ch...j, dupa i kamieni kupa!
Dodane przez JP2, w dniu 18.06.2014 r., godz. 20.24
A ja mam takie drobne pytanie: gdzie była opozycja, gdzie byli opozycyjni politycy kiedy wczoraj policja pałowała i zamykała młodych ludzi chcących zaprotestować przeciwko korupcji trawiącej władzę, przeciwko dymaniu Polaków przez klikę zwaną dla niepoznaki Platformą Obywatelską? Gdzie byli państwo z PiS, SLD i całej reszty sejmowej opozycji? Ano w tych samych miejscach, w których siedzieli w roku '89 kiedy kiszczakowe ZOMO pałowało młodych ludzi z KPN-u nie godzących się na okrągłostołowy (czy raczej Magdalenkowy) układ. - w politycznych gabinetach trzęsąc się, żeby ta młodzieżowa akcja nie przybrała większych rozmiarów i nie zamieniła się w miotłę, która zmiecie polityczny beton w niebyt. Byli tam, gdzie w roku '81 ZSL i SD -u boku partii władzy legitymizując układ od dwudziestu pięciu lat niszczący Polskę równie skutecznie, jak wcześniej robiło to PZPR z przybudówkami.
Dodane przez Temidka, w dniu 19.06.2014 r., godz. 00.47
Obudzą się na jesieni, z gębami pełnymi frazesów. Pis nie POparł we wrześniowych protestach SOLIDARNOŚCI, nie POparł Marszu Niepodległości. Okrągłostołowa sitwa.
Dodane przez Kwiatek, w dniu 19.06.2014 r., godz. 13.05
dobrze byłoby panią Agnieszkę widzieć przynajmniej w radzie. Dość mamy tam POkornych cieląt i niekompetentnych statystów osobach pań Sobieskiej i Piórkowskiej. W Radzie powiatu pani Jastrzębskiej.
Na obiecaną estetyzację skrzynek energetycznych cierpliwie czekam dalej.
Dodane przez Autorollka, w dniu 19.06.2014 r., godz. 15.17
To będzie droga Judyto przedwyborcza obietnica naiwnego i łudzącego się na stołek Bociana. naród i Lud mądrzeje, założę się, że zostanie ten pan na jesieni wyautowany. Nie pomoże mu alians z Mikołajczykową, Dylową i Sobczakiem jaki zawiązał przeciwko pani Trzaskowej. Nikodem Dyzma powiatowej polityki wreszcie poszuka sobie pracy w wymarzonej agencji. Powodzenia UFO-ludku - bo już nie zielony.
do Kwiatek
Dodane przez Mieszko, w dniu 19.06.2014 r., godz. 20.33
W radzie miejskiej nie ma radnej Sobieskiej...z tego co mi wiadomo.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.06.2014 r., godz. 01.26
Pewnie chodziło o panią ???
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 20.06.2014 r., godz. 10.15
Przejrzałem wywiad z burmistrzem Nowosielskim w Kurierze W i na kilka rzeczy należy zwrócić uwagę. Po pierwsze to Wyszków jest miastem nie w pełni ukształtowanym i wszelkie spotkania, sympozja czy konferencje, powinny być miejscem, gdzie przedstawiciele naszej społeczności przedstawiają problemy, których rozwiązanie leży w gestii władz centralnych czy samorządowych wyższego rzędu. Jeśli są to tylko komplementy to świadczą o działaniach typowo wizerunkowych. Po drugie przedstawione sukcesy burmistrza to działania głównie jako "pośrednika na rynku nieruchomości", który skupuje nieruchomości za pieniądze samorządu a następnie po zmianie planu sprzedaje konkretnym inwestorom. To są działania kontrowersyjne, są sukcesy ale i porażki. Sukcesy burmistrz przedstawił a porażki to np. pieniądze zamrożone w grunty pod ratusz, budowa trzech budynków wielorodzinnych wśród budynków jednorodzinnych w Rybienku Nowym przez firmę Lokum z Mińska, gdy po protestach zaskoczonych mieszkańców z inwestycji zrezygnowano i trzeba było wykupić grunty itp. I po trzecie to błędne przekonanie, że monopol władzy jest korzystny w demokracji. Dlaczego błędny? Proszę popatrzyć na dynamikę wydatków budżetowych Wyszkowa w poszczególnych kadencjach samorządu. W latach 2006 - 2010 gdy reprezentacja samorządu była zróżnicowana, były silne grupy to wydatki budżetowe wzrosły z 70 mln zł w 2006 r. do 98 mln zł w 2010 r. czyli 28 mln zł. Odpowiednio także wzrastały dochody budżetu. Natomiast w obecnej kadencji, gdy mamy "Front Jedności Narodu" wydatki wzrosły z 98 mln zł w 2010 roku do 103,5 mln zł w roku obecnym. Demokracja najlepiej sprawdza się gdy są konkurencyjne podmioty samorządowe, konkurencyjne programy i wtedy można się w ramach rady spierać czy należy robić to czy postawić na rozwój innych gałęzi czy branży. Zapraszam do współpracy i wymiany poglądów.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 20.06.2014 r., godz. 10.52
Przy okazji zapraszam na spotkanie organizowane przez Klub Gazety Polskiej w Wyszkowie z Markiem Janem Chodakiewiczem, profesorem historii na prestiżowej amerykańskiej uczelni, które odbędzie się 9 lipca (środa) o godzinie 18.00 w Bibliotece Miejskiej. Będzie to powiązane z promocją nowej książki profesora.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.06.2014 r., godz. 11.58
to nie wywiad sensu stricte, ale promocyjny artykulik. takie gazetki muszą się czymś ratować. zero krytyki jak za komuny.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.06.2014 r., godz. 12.01
o to Mróz history powinien skorzystać z zaproszenia. miałby pole do dyskusji.
Dodane przez Józef, w dniu 20.06.2014 r., godz. 15.31
A kto to jest Agnieszka Londzin ????? jakieś kpiny mamy bardziej znanych mieszkańców Wszkowa
Kpiny to znani już dobrze mieszkańcy Wyszkowa
Dodane przez Arek, w dniu 20.06.2014 r., godz. 16.06
Warpas, Sobczak, Nowosielski, Mróz, Mikołajczykowa, Sosnowska, Jastrzębska, Chodkowski, Wróbel są znani, ale czy o taką nam jakość chodzi? Pani Londzin jest kompetentna i nieskompromitowana. Dla mnie jest idealna.
Dodane przez O.N.A., w dniu 20.06.2014 r., godz. 17.35
A z czego 12 lat temu był znany obecny burmistrz? Pochwalił się, że pracował w kancelarii prawniczej w niemczech, tylko nie dodał, że chodziło o pracę przy jej remoncie. Po drugie jak ktoś robi takie ??? na temat Pani Agnieszki, to sam sobie wystawia świadectwo małej znajomosci wyszkowskiego samorządu.
Na obiecaną estetyzację skrzynek energetycznych cierpliwie czekam dalej.
Dodane przez O.N.A., w dniu 20.06.2014 r., godz. 17.38
Ja też czekam, choć wątpię by coś drgnęło w tym temacie. Podobnie pod wątpliwośc należy będzie brać przedwyborcze obietnice tego kandydata.
ze strony Starostwa zabrakło nadzoru nad firmą wykonującą inwestycję
Dodane przez knom, w dniu 20.06.2014 r., godz. 19.31
U nas to jest już normą! Wicestarosta chciałby zostać bumistrzem, z takim polotem może uda się panu w Małkinii.
Dodane przez cuff, w dniu 20.06.2014 r., godz. 19.34
To forum pachnie kampanią wyborczą.
Odkrycie roku!
Dodane przez Jan4P, w dniu 20.06.2014 r., godz. 20.04
Wyszków pachnie kampanią, dlatego dobrze, że to forum jest w tej sprawie coraz bardziej aktywne. Dzięki temu możemy dowiedzieć się o wielu przemilczanych sprawach. Sprawa "SZAŁAJDY" obnażyła wiele niewygodnych dla naszych samorządowców spraw. POkazała też ich prawdziwe niedemokratyczne i hucpiarskie oblicze (Warpas, Sobczak). Mam nadzieję, że jeszcze wiele "ciekawostek" na różne tematy się przed wyborami dowiemy.
Dodane przez matysiak, w dniu 20.06.2014 r., godz. 22.08
Mam pytanie, skoro tyle wiecie o przekrętach naszej władzuni to dlaczego forumowicze nie złozycie zawiadomienia do prokuratury albo nie opublikujecie dokumentów jak to zrobił Wprost? Proszę o odpowiedź.
Dodane przez www.szałajda.pl, w dniu 20.06.2014 r., godz. 22.40
Z prośbą o donos w prokuraturze, menda niech się zgłosi do Warpasa lub Sobczaka. Ci "solidarnościowcy" mają przetarte te ścieżki.
Dodane przez amber gold, w dniu 20.06.2014 r., godz. 22.53
Też matysiak przywaliłeś. Sienkiewicza, szefa MSW nagrali jak robił dil z Belką to on jest cacy a ci co nagrali i dziennikarze Wprost są źli. Aparat sprawiedliwości w Polsce nie działa. Akcja w siedzibie Wprost pokazała z czym mamy do czynienia, amatorka. Zamiast myśliwym można zostać ofiarą.
Dodane przez matysiak, w dniu 20.06.2014 r., godz. 23.06
Jeszcze raz powtórzę. Złóżcie zawiadomienie w prokuraturze. Po ci tyle wypisywać skoro jednym pismem można ujawnić przekręty władzuni? Ją bym tak zrobił gdybym miał taką wiedzę jak wy. To obywatelski obowiązek
Dodane przez Frajer w krótkich sPOdenkach, w dniu 20.06.2014 r., godz. 23.26
Po krótkiej przerwie, znów uaktywnił się pierwszy w POwiecie zgorzkniały "Majtek POkładowy". Obywatelski obowiązek to pisać informować i przypominać, szłajdy się nie bać. Ta wiedza rozchodzi się jak ciepłe bułeczki, zainteresowanie jest duże. Mówi się o tym na mieście.
Dodane przez knom, w dniu 20.06.2014 r., godz. 23.36
Chłopie z Pułtuskiej, znów chcesz POpsuć szefowi urlop?
Dodane przez wyszkowiak, w dniu 21.06.2014 r., godz. 12.23
1. Deskurów - Drogoszewo - "inwestycja" zakończona. 2. Słupy I AWP - ludzie, wystarczy zapytać w PGE, że komuś się pomyliła ilość zer.
Dodane przez Jątek, w dniu 21.06.2014 r., godz. 13.17
No to widać, że czytelników mamy czujnych. Ale, że kwotę 4 mln zł powtarzają starości, to jest przejaw braku wyobraźni.
Dodane przez ..., w dniu 21.06.2014 r., godz. 17.15
Ludzie mają pytać? Takie komunikaty wychodzą od urzędów, które mają odpowiedzialnych za to ludzi. A że nie są to kompetentni pracownicy, to wynik tego, że pracę podostawali tam z klucza partyjego i rodzinnego, nieważne czy zna się na robocie czy nie.
Dodane przez matysiak, w dniu 22.06.2014 r., godz. 09.07
Wprost jest dla was autorytetem? Dla was którzy wypominacie pochodzenie dziadka czy ojca komunisty? No to wam napiszę tak : Wprost założone zostało za komunistyczne pieniadze i kierowane przez partyjnych kacykow. Obecnie kierowane przez Latkowskiego Sylwestra skazanego dwukrotnie m.in. za wymuszenia rozbójnicze. Ukrywał się swego czasu w ZSRR. Wystarczy?
Dodane przez Frajer w krótkich sPOdenkach, w dniu 22.06.2014 r., godz. 11.32
A co POdgladaczu masz do POwiedzenia na temat "przyłapanaego z cudzoziemkami", autorytecie z Pułtuskiej? Na temat familii Mrozów, która żeruje na budżetówce? To są twoje autorytety Majtku, jak się POstarasz może zastępca odstąpi ci jedno ze swoich licznych koryt, np. w PWiK?
Dodane przez Aron, w dniu 22.06.2014 r., godz. 12.10
Wprost jest dla nas bohaterem w obecnej sytuacji! Twoim autorytetem jest fałszywa GW z Szekterem na czele.
Dodane przez wina i kara., w dniu 22.06.2014 r., godz. 14.00
Jeśli już cytujemy Wprost to minister Sikorski powiedział o Polakach - "...Problem w Polsce jest, że mamy płytką dumę i niską samoocenę. Taka murzyńskość...." W Wyszkowie w 2008 roku radni wybrali najbardziej wypasiony projekt remontu stadionu Bugu. Nie zrealizowanego żadnego a stadion ulega powolnemu niszczeniu. W 2013 roku radni gminni, przy sprzeciwie tylko radnego Szczerby, przystąpili do zmiany planu, żeby zamiast stadionu był teren pod budownictwo wielorodzinne. Jakie intencje mieli radni, dlaczego nie zaprotestowali przeciwko takiej zmianie, to było na szkodę naszego miasta. Należałoby takich radnych wszystkich pogonić w najbliższych wyborach bo inaczej wyjdzie nasza "murzyńskość".
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.06.2014 r., godz. 22.16
Nienawidzicie mnie, co? Nawet jak ktoś inny wypowiada się nie po waszej myśli to wg. was muszę to być JA. No bo jak inaczej, przeciez tylko ja mam takie poglądy w Wyszkowie. Ale muszę wam, drogie szaraczki powiedzieć, że mnie wasza nienawiść buduje. Bo dopieroż to byłby wstyd gdyby jeden z drugim przyznali mi rację, pod ziemię przyszło by mi się zapaść.
Dodane przez K, w dniu 23.06.2014 r., godz. 10.19
Ciebie Eychler trzeba cenić, nie nienawidzić. Nikt jak ty nie obrzydza Tfuskowej partii i ich wyszkowskiego zaplecza. Od kilku lat straszysz sektą smoleńska, powrotem do władzy oszołomów z PiS. to jedyna twoja retoryka. Przyznasz, że "ambitna", szczególnie w kontekście największej kompromitacji rządu w okresie 25 lat tzw. "wolności". Musisz być z tego powodu bardzo POdbudowany, w końcu wyszło i nadal będzie wychodzić to, kim tak naprawdę jesteście towarzysze o mentalności i prymitywizmie bolszewickiej hordy z 1920 r. Zastanawiałeś się co POdobne taśmy POwiedziałyby o was? Obawiam się, że jakością i stylem przewyższylibyście rządowców. Pisz i troll, ostatnio w Wyszkowie mieliście niespełna 15 %, trzeba was doprowadzić do 5 %. Jesteś naszym skutecznym narzędziem misiu.
Dodane przez Mareczku, nie idź tą drogą., w dniu 23.06.2014 r., godz. 10.22
Nienawidzicie? Dlaczego, bardziej współczujemy, że służysz złej sprawie. Jesteś twardym elektoratem PO, więc takich osób nie da się przekonać racjonalnymi argumentami. Jeśli uważasz, że będąc w PO jesteś elitą Wyszkowa, taśmy Wprost pokazują jak cyniczne i prymitywne jest środowisko PO. Po tej aferze przyznanie się do PO czy PSL oznacza Sikorską "murzyńskość". Frukty w urzędach czy spółkach komunalnych w Wyszkowie tego nie zrekompensują.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.06.2014 r., godz. 11.27
Tu znowu ja, wasz nieodłączny towarzysz o mentalności i prymitywizmie bolszewickiej hordy z 1920 r., jak napisał o mnie mój "kochający" mnie zapewne katolik (ale czy chrześcijanin to mam wątpliwości) -przedmówca. Otóż, moje kochane pisowszczyki-prawiczki-szaraczki, ja, jak i wielu,wielu i coraz bardziej wielu ludzi w naszym kraju w tej waszej nibyaferze nie widzę kompletnie - NIC. No może za wyjątkiem pewnego smrodu bolszewickiej onucy, którą pozostawili po sobie wasi kumple co nagrywali te rozmowy.
Dodane przez oruid, w dniu 23.06.2014 r., godz. 12.49
Ludzie .... Jad i nienawiść aż kipi z waszych wpisów. Zakładam jednak, że autorzy wpisów nie są katolikami bo Ci kochają bliźniego jak siebie samego.
Dodane przez Niedorzecznik prasowy, w dniu 23.06.2014 r., godz. 14.07
Dlatego macie 14% a na jesieni POzostanie może z 5%, nie zmieni tego tanie wino dostarczane volvo do biedadzielnic. W taśmach "Wprost" widzę zgniliznę która obrazuje również Wyszkowskie zaplecze Platformy Obywatelskiej. Jej prymitywizm. PO prostu żenada. Czekam na więcej.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.06.2014 r., godz. 14.30
Stare przysłowie mówi - nie mów chop zanim nie podskoczysz
do Eychlera
Dodane przez matysiak, w dniu 23.06.2014 r., godz. 14.44
Niech pan nie dyskutuje z grupą uzależnioną od nienawiści do wszystkich i wszędzie! Jak mówi przysłowie: nie dyskutuj z głupcem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. Szkoda czasu i nerwów. Komuniści są źli, ale Wprost, raz jeszcze przypomnę, założone za komunistyczne pieniądze i kierowane aktualnie przez byłego bandytę Latkowskiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w ZSRR, jest już dobre. Każdy element potwierdzający ich słuszność jest dobry. Dajmy spokój i nie karmmy tego towarzystwa własnej adoracji. Hipokryzja i dulszczyzna to ich domeny.
Dodane przez hop, w dniu 23.06.2014 r., godz. 15.26
POdskoczysz może na stołek w Radzie Nadzorczej PWiK jak tak dalej będziesz POdskakiwał. Może Mróz POdzieli się z tobą korytem?
Dodane przez MEnda, w dniu 23.06.2014 r., godz. 17.01
Chcecie POwiaczki mowy miłości? Zapraszam do lektury "Wprost"! Jest tam cała prawda o waszej elitarności. Wszystko co demaskuje obłudę i hiPOkryzję szajki cvwaniaków z Gangu Olsena jest dobre!!!
Dodane przez /, w dniu 23.06.2014 r., godz. 21.39
Bagno jedno wielkie ta PO

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl