Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyTe matki są wzorem do naśladowania

(Zam: 11.06.2014 r., godz. 16.29)

Po raz czwarty burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski zaprosił matki z gminy Wyszków, które aktywnie wspierają działania Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie na spotkanie, podczas którego podziękował im za wolontariat i wręczył kwiaty, dyplomy oraz czekoladki.

W tym roku nagrodzonych mam było 10, ale jak zaznaczyła dyrektor OPS Agnieszka Mróz – kobiet, z których warto brać przykład, jest w naszym mieście znacznie więcej.

Spotkanie odbyło się w poniedziałek 26 maja o godz. 13.00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkowie. Nagrodzone mamy to: Danuta Kowalewska, Marianna Glinka, Julita Radziewicz, Joanna Kamińska, Monika Kamińska, Elżbieta Zacharzewska, Anna Gołębiewska, Katarzyna Szostek-Malinowska, Edyta Kozłowska i Sylwia Kazimierczak.
– Panie oprócz tego, że pełnicie funkcję matki, to potraficie się jeszcze dzielić sobą z innymi – mówił burmistrz Grzegorz Nowosielski. – Pięknie potraficie to robić, dzielić się swoją aktywnością, dobrami materialnymi, pomocą i za to chciałbym wam bardzo podziękować i życzyć, żebyście zawsze potrafiły czerpać radość i satysfakcję ze swojej działalności, żeby wasze dzieci doceniły fakt, że mają wyjątkowe mamy.
– Bycie matką to ogromna odpowiedzialność, przeżywa się każdy etap rozwoju dziecka. Są chwile troski, dumy, radości, a każdy dzień jest inny – stwierdziła dyrektor OPS Agnieszka Mróz. – Jesteście bardzo silne, bo oprócz tych codziennych obowiązków potraficie zauważyć drugiego człowieka i dzielić się swoimi dobrami, zarówno materialnymi, wypracowanymi bardzo ciężką pracą, jak również swoimi talentami. Chcielibyśmy zaznaczyć, jak bardzo jest dla nas ważna każda najmniejsza cząstka i ofiarowana przez was dobroć, pragniemy zasygnalizować to w ten symboliczny sposób.
– Czuję się bardzo zawstydzona. Są inne osoby, które naprawdę aktywnie działają i pomagają, jestem bardzo wzruszona – skomentowała Elżbieta Zacharzewska.
P.D.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl