Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaŚwirydowicz żegna się z Camperem, jest nowy przyjmujący

(Zam: 11.06.2014 r., godz. 16.16)

Kolejny tydzień okna transferowego w I lidze siatkarzy za nami. Z zespołem Campera Wyszków po dwóch sezonach pożegnał się Waldemar Świrydowicz. Klub zakontraktował natomiast nowego przyjmującego, Jakuba Peszkę.

Waldemar Świrydowicz występował w Camperze od 2012 r., odkąd przyszedł do Wyszkowa z występującego w PlusLidze Trefla Gdańsk. W czasie dwóch sezonów spędzonych w drużynie trenera Jana Sucha, sympatyczny środkowy bloku był niemal zawsze zawodnikiem wychodzącym w pierwszej szóstce. Rywali nękał nieprzyjemną zagrywką oraz szczelnym blokiem. Kibice w Wyszkowie z pewnością będą zawsze miło wspominać tego skromnego zawodnika, a my życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej i życiu osobistym.
Nowym siatkarzem Mistrza I ligi został w ostatnim tygodniu Jakub Peszko. 22-letni przyjmujący, jest wychowankiem Asseco Resovii Rzeszów. W barwach słynnego klubu z Podkarpacia, Jakub wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski kadetów i złoty oraz brązowy medal Młodej Ligi (2011 i 2012). W sezonie 2012/2013 zawodnik występował w Ślepsku Suwałki, w ostatnim natomiast pomagał „uratować” I ligę w Avii Świdnik. Od następnego, na zasadzie rocznego wypożyczenia z Resovii Rzeszów, Jakub będzie próbował wesprzeć Camper Wyszków w obronie mistrzowskiego tytułu w I lidze. Jak mówi sam zawodnik, będzie to dla niego duży przeskok sportowy, jednak gdy zadzwonił do niego trener Jan Such, to nie zastanawiał się nawet chwili. Jakub Peszko ma 193 cm wzrostu, jego zasięg w ataku to 346 cm. Jak dotychczas, będzie trzecim z obecnie zakontraktowanych przyjmujących (obok Sebastiana Wójcika i Tomka Ruteckiego). Zawodnikowi życzymy samych sukcesów w Wyszkowie!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl