Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

Gimnazjum nr 1 najlepsze w lekkoatletyce dziewcząt

(Zam: 28.05.2014 r., godz. 16.23)

W czwartek 15 maja na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w lekkoatletyce. Bezkonkurencyjne w każdej z kategorii okazały się reprezentacje Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie.

Zawody były podzielone na kategorie dziewcząt i chłopców oraz ze względu na wiek: na klasy I-II oraz III. Poniżej prezentujemy czołowych zawodników w poszczególnych konkurencjach z kategorii dziewcząt:
Dziewczęta I-II
Bieg na 100 m:
1. Aleksandra Liśkiewicz (Gim Rząśnik)
2. Karolina Badowska (Gim Leszczydół Nowiny)
3. Weronika Wiśniewska (Gim Leszczydół Nowiny)
Bieg na 300 m:
1. Aleksandra Kamińska (Gim nr 1 Wyszków)
2. Kamila Sabala (Gim Zabrodzie)
3. Paulina Żołyńska (Gim Wola Mystkowska)
Bieg na 600 m:
1. Patrycja Sobolewska (Gim nr 1 Wyszków)
2. Katarzyna Jechna (Gim Rząśnik)
3. Angelika Ciach (Gim nr 2 Wyszków)
Skok w dal:
1. Oktawia Sarnacka (Gim nr 2 Wyszków)
2. Natalia Jabłońska (Gim nr 1 Wyszków)
3. Wiktoria Walaszek (Gim nr 3 Wyszków)
Pchnięcie kulą (3 kg):
1. Izabela Dąbrowska (Gim Zabrodzie)
2. Monika Szydłowska (Gim Zabrodzie)
3. Karolina Frątczak (Gim Długosiodło)
Sztafeta 4x100 m:
1. Gim nr 1 Wyszków
2. Gim Leszczydół Nowiny
3. Gim nr 2 Wyszków
Najlepsza zawodniczka: Patrycja Sobolewska (Gim nr 1 Wyszków).
Klasyfikacja końcowa:
1. Gim nr 1 Wyszków
2. Gim Rząśnik
3. Gim nr 2 Wyszków
4. Gim Zabrodzie
5. Gim Somianka
6. Gim Leszczydół Nowiny
6. Gim Długosiodło
8. Gim nr 3 Wyszków
9. Gim Wola Mystkowska
10. Gim Rybno
Dziewczęta klas III
Bieg na 100 m:
1. Patrycja Kostrzewa (Gim Zabrodzie)
2. Paulina Pokraśniewicz (Gim nr 3 Wyszków)
3. Kinga Pieńczuk (Gim nr 2 Wyszków)
Bieg na 200 m:
1. Karolina Bralewska (Gim Brańszczyk)
2. Paulina Pielak (Gim Zabrodzie)
3. Milena Falba (Gim nr 1 Wyszków)
Bieg na 400 m:
1. Weronika Kania (Gim Brańszczyk)
2. Magdalena Gryc (Gim nr 2 Wyszków)
3. Klaudia Głowacka (Gim Długosiodło)
Bieg na 800 m:
1. Emilia Melion (Gim Wola Mystkowska)
2. Julia Rosińska (Gim nr 1 Wyszków)
3. Klaudia Głowacka (Gim Długosiodło)
Skok w dal:
1. Karolina Pokraśniewicz (Gim nr 3 Wyszków)
2. Sylwia Kryśkiewicz (Gim Zabrodzie)
3. Anita Piotrowska (Gim nr 1 Wyszków)
Pchnięcie kulą (4 kg):
1. Wiktoria Światkowska (Gim nr 1 Wyszków)
2. Aleksandra Więch (Gim Zabrodzie)
3. Agata Kulesza (Gim nr 1 Wyszków)
Sztafeta 4x100 m:
1. Gim nr 1 Wyszków
2. Gim Brańszczyk
3. Gim Zabrodzie
Najlepsza zawodniczka: Weronika Kania (Gim Brańszczyk).
Klasyfikacja końcowa:
1. Gim nr 1 Wyszków
2. Gim Brańszczyk
3. Gim Zabrodzie
4. Gim Długosiodło
5. Gim Rząśnik
6. Gim nr 2 Wyszków
7. Gim Rybno
7. Gim Leszczydół Nowiny
7. Gim Wola Mystkowska
10. Gim nr 3 Wyszków
Pierwsza trójka w każdej z konkurencji była honorowana pamiątkowymi pucharami i medalami, które wręczyła osobiście dyrektor POKiS (organizator zawodów) Maria Gajewska. Wyniki chłopców opublikujemy w kolejnym wydaniu naszego tygodnika.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl