Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaBez bramek z Wkrą, Polonia skraca dystans w tabeli

(Zam: 16.04.2014 r., godz. 16.41)

Bug Wyszków jedynie zremisował na własnym stadionie z niżej notowaną Wkrą Żuromin 0:0. W rezultacie, wicelider tabeli, Polonia Warszawa, traci już tylko jeden punkt do drużyny trenera Ogrodzińskiego.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 5 kwietnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Niestety, drużyna gospodarzy nie zachwyciła w tym meczu. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego niemalże od pierwszej do ostatniej minuty przeważali na boisku, nie potrafili jednak udokumentować swojej inicjatywy bramką. W pierwszej połowie dwóch bardzo dobrych okazji nie wykorzystał Łukasz Kowalczyk. Z dystansu kilkukrotnie próbował, również bez rezultatu Jakub Rejnuś. Adam Matejak, poza wypracowaniem jednej sytuacji Kowalczykowi, również nie błyszczał. Bazujący na grze z kontry rywale kilkukrotnie stworzyli zagrożenie pod wyszkowską bramką. Raz piłka uderzyła nawet w poprzeczkę.
W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmieniał. Nadal tempo grze nadawał Bug, jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów bramkowych. W końcowych minutach gry, boisko za dwie żółte, a w konsekwencji czerwone kartki musieli opuścić Bartosz Szydłowski i Kamil Kaput. Bug kończył więc spotkanie w dziewiątkę. Mecz ogólnie nie był porywającym widowiskiem, miejmy nadzieję, że zmieni się to w przyszłości. Remis 0:0 świadczy również o braku efektywności w szeregach drużyny, która powinna wygrywać mecze u siebie z tej klasy rywalem.
Bug Wyszków – Wkra Żuromin 0:0
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Derejko – K. Skoczeń, A. Wróbel, M. Maciak, Ł. Szala – B. Szydłowski, J. Rejnuś, D. Gałązka, Sz. Salwin – Ł. Kowalczyk, A. Matejak.
Drużyna trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego będzie miała szansę na lepszy wynik już w najbliższą sobotę (12 kwietnia) w Raciążu, gdzie zmierzy się w starciu ligowym z miejscowymi Błękitnymi. W ostatniej kolejce zespół ten uległ na wyjeździe Polonii Warszawa 1:2, należy więc spodziewać się twardego oporu. Trzeci w tabeli MKS Ciechanów przegrał trzeci mecz z rzędu, tym razem z MKS-em Przasnysz.

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Wisła II Płock – KS Łomianki 1:1
Polonia Warszawa – Błękitni Raciąż 2:1
Bzura Chodaków – Naprzód Skórzec 1:1
MKS Przasnysz – MKS Ciechanów 4:0
Narew Ostrołęka – Amator Maszewo 2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Korona Ostrołęka 3:1
Błękitni Gąbin – Czarni Węgrów 2:1
Mazur Gostynin – Mławianka Mława 2:2.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl