Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyZłoto Mistrzostw Polski dla Marcina Boreckiego w K-1 Rules

(Zam: 16.04.2014 r., godz. 16.40)

Marcin Borecki został Mistrzem Polski w formule K1-rules podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu, które zakończyły się w piątek 6 kwietnia w Głogowie.

Ten rok jest bardzo udany dla Marcina Boreckiego. Fighter z Gimnazjon Apin Wyszków ma za sobą 2. miejsce podczas mistrzostw kraju w formule low-kick oraz tę samą lokatę na Pucharze Polski w light-kick. Tym razem Borecki nie pozwolił nikomu na odebranie sobie czempionatu.
W pojedynku półfinałowym przeciwnikiem Marcina był były Mistrz Polski Mateusz Białecki, z klubu Smok Toruń. Walka zapowiadała się bardzo interesująco, ponieważ zawodnicy ci spotkali się w marcu tego roku na mistrzostwach kraju w Bełchatowie. Wtedy Marcin zwyciężył jednogłośnie na punkty. W Głogowie pierwsza runda nie układała się po myśli wyszkowianina, rywal wygrywał na punkty. W drugiej rundzie wyszkowianin przeszedł do ciągłego ataku. Po trzeciej rundzie do góry zwycięsko powędrowała ręka Boreckiego, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.
W niedzielnym finale przeciwnikiem Marcina miał być doświadczony Fabio Di Lalla, reprezentujący Armię Polkowice, jednak nie wyszedł na ring z powodu kontuzji. Pierwsze miejsce i złoty medal przypadł Marcinowi. Gratulujemy!
opr. Turu
***
Wyszkowianin dziękuje Robertowi Pawłowskiemu oraz głównemu sponsorowi firmie AG-TRANS, prowadzonej przez państwa Agnieszkę i Dariusza Kraszewskich. Sukces Marcina to owoc jego ciężkiej pracy, pod okiem trenerów Pawła Delugi oraz Piotra Trześniewskiego-Tryca, którym składa ogromne podziękowania.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl