Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 07 marca 2021 r., imieniny Pawła, Tomasza

Zabawa bez alkoholu

(Zam: 12.03.2014 r., godz. 16.23)

W ostatnią sobotę karnawału już po raz siedemnasty odbył się bezalkoholowy bal zorganizowany przez Wspólnotę Rodzin Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruch Światło-Życie działającej przy parafii Św. Rodziny oraz Urząd Miejski w Wyszkowie.

We wspólnej zabawie uczestniczyło blisko pół tysiąca osób. Impreza trwała do białego rana.

Bal bezalkoholowy jest wydarzeniem, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez odbywających się w Wyszkowie. Uczestniczą w nim nie tylko wyszkowianie, ale również mieszkańcy innych miejscowości z powiatu wyszkowskiego. Obecni byli księża wyszkowskich parafii, jak również uczestniczący w balu od kilku lat ks. biskup Tadeusz Bronakowski. Tegoroczny bal odbył się w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tradycji stało się zadość i zabawę rozpoczął staropolski polonez odtańczony przez wszystkie pary, który poprowadzili Alicja i Sylwester Śniadałowie. Przed wykonaniem tego akcentu, Alina i Paweł Wojtaszkowie powitali obecnych podczas wieczoru współbiesiadników.
– Wierzymy, że dzisiejszy wieczór będzie dobrze spędzonym wspólnym czasem, a wasze serce będą przepełnione radością – podkreśliła A. Wojtaszek. Ks. biskup T. Bronakowski przedstawił statystyki związane z nadużywaniem alkoholu w Polsce. Zaznaczył przy tym, iż cieszy go fakt, że istnieją grupy zabiegające o życie w trzeźwości.
– Dziękuję za to piękne świadectwo, które dajecie młodemu pokoleniu, że można się bawić bez alkoholu – podkreślił.
Życzenia wspaniałej zabawy w imieniu burmistrza Grzegorza Nowosielskiego przekazała przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Piórkowska. Muzykę zapewnił zespół Verus.
Po północy rozpoczęła się loteria, nad której przebiegiem czuwali Krzysztof i Małgorzata Gałązkowie. Organizatorzy przygotowali około 700 losów, które niemal wszystkie zostały wykupione. Suma, którą udało się zebrać zostanie przeznaczona na wyjazdy rekolekcyjne dla małżonków zrzeszonych we Wspólnocie Domowego Kościoła. M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl