Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 stycznia 2021 r., imieniny Felicji, Rafała

Niebezpieczne skrzyżowanie

(Zam: 12.03.2014 r., godz. 16.19)

Po raz kolejny dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Prostej. Tym razem pierwszeństwo miała kierująca audi i to ona trafiła do szpitala. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

O stłuczkach i wypadkach na tym skrzyżowaniu pisaliśmy już wielokrotnie. Problem tego niebezpiecznego miejsca poruszany na debatach organizowanych przez wyszkowską komendę policji jest wciąż nierozwiązany. Zarówno ul. Prostą, jak i Sowińskiego na tym odcinku zarządza gmina Wyszków – mimo postulatów zbudowania tu ronda lub zamontowania sygnalizacji świetlnej, które mogłyby poprawić bezpieczeństwo, na razie organizacja ruchu pozostaje bez zmian – poruszający się ul. Sowińskiego mają pierwszeństwo (informują o tym znaki drogowe).
Do kolizji doszło w czwartek 27 lutego po południu – kierowca volkswagena golfa, poruszający się na wołomińskich tablicach rejestracyjnych, wymusił pierwszeństwo na kierującej samochodem audi (wyszkowska rejestracja). Kobieta trafiła do szpitala, jednak według informacji Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, została zwolniona do domu. Na miejsce zdarzenia prócz policji przyjechała karetka i straż pożarna. Kierowcy volkswagena nic się nie stało.
J.P.

Komentarze

wawa
Dodane przez SKANDAL !!!!!, w dniu 12.03.2014 r., godz. 21.09
ZA WYDANY MILION ZŁOTYCH NA ULICĘ STOLARSKĄ BYŁY BY CZTERY SKRZYŻOWANIA ZE ŚWIATŁAMI W MIEŚCIE, BEZPIECZEŃSTWO KIEROWCÓW I PIESZYCH W MIEJSCACH O WIEEEEEELE BARDZIEJ UCZĘSZCZANYCH.
Nie milion a pond półtora
Dodane przez ..., w dniu 15.03.2014 r., godz. 10.15
1.600 tys !!! Skandal

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl