Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Wypadek w Niegowie – śmierć na miejscu

(Zam: 12.03.2014 r., godz. 16.18)

Do trzech wypadków, w tym jednego śmiertelnego, doszło w ubiegłym tygodniu w powiecie wyszkowskim. Policjanci ustalają ich okoliczności.

Kierowca fiata brava, 20-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, z nieustalonej przyczyny zjechał w Jackowie Górnym (gmina Somianka) do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Wyszkowie.
Dzień później w Niegowie na trasie S-8 doszło do wypadku śmiertelnego – dyżurny wyszkowskiej komendy policji przed godz. 21.00 dostał informację o zdarzeniu. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że kierowca peugeota boxera, 47-letni obywatel Białorusi, jadący od strony Warszawy w kierunku Białegostoku potrącił 70-letniego mężczyznę. Pieszy (mieszkaniec powiatu wyszkowskiego) poniósł śmierć na miejscu.
Do wypadku drogowego doszło też 27 lutego około godz. 19.00 w Trzciance (gmina Brańszczyk). Poszkodowany to 29-letni mężczyzna, którego z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala. Miał ponad 1,5 promila alkoholu – policjantom powiedział, że nie kierował pojazdem i nie pamięta, kto był za kierownicą w momencie spowodowania wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl