Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka

Brutalny sparing z GKP

(Zam: 05.03.2014 r., godz. 16.19)

W ostatnim tygodniu Bug Wyszków rozegrał jeden z dwóch planowanych spotkań sparingowych. W sobotę 22 lutego wyszkowianie ulegli w stolicy zespołowi GKP Targówek 0:4.

Spotkanie z trzecioligowcem z warszawskiego Targówka okazało się bardzo brutalnym meczem. Rywale, testujący w swoich szeregach wielu zawodników, byli nastawieni na agresywną piłkę. W wyniku starcia z jednym z rywali boisko w 25. minucie opuścić musiał Alan Wróbel (na szczęście nie doznał żadnego urazu). Trener Ogrodziński nie chciał dopuścić do sytuacji, w której ktoś z kadry mógłby doznać kontuzji, porozumiał się więc ze swoimi piłkarzami, by ci grali „z głową”. Asekuracyjna gra w połączeniu z kilkoma błędami indywidualnymi zaowocowała, niestety wysoka przegraną, jednak żaden z wyszkowian nie ucierpiał na zdrowiu.
GKP Targówek – Bug Wyszków 4:0
Bug: Ł. Derejko – K. Skoczeń, M. Maciak, A. Wróbel (25. – K. Szydłowski), R. Nogaj – D. Gałązka, Sz. Salwin, Ł. Szala, J. Rejnuś, M. Gołębiowski – A. Matejak. W drugiej połowie wystąpili również: zawodnik testowany (środkowy pomocnik), K. Kaput, M. Rosiński, T. Świętoń, K. Rosa.
Z powodów organizacyjnych nie odbył się planowany na niedzielę sparing rezerw z KS Konstancin. W najbliższym tygodniu Bug rozegra kolejny mecz towarzyski. Tym razem rywalem wyszkowskiej drużyny będzie Cresovia Siemiatycze. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 2 marca w Zambrowie. Na sobotę 8 marca jest z kolei planowane spotkanie Bug Wyszków kontra Kosa Konstancin, które ma zostać rozegrane na stadionie WOSiR. Miejmy nadzieję, że warunki pogodowe pozwolą wyszkowskim kibicom na obejrzenie piłkarzy Bugu w akcji jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że te ostatnie zainauguruje mecz z Polonią Warszawa w Wyszkowie. Wg wstępnych ustaleń zostanie on rozegrany w sobotę 15 marca o godz. 14.00.

Augustyniak i Chukwuemeka w Polonii
Na 90% byli już piłkarze Bugu Wyszków – Anthony Chukwuemeka i Piotr Augustyniak, zasilą od początku rundy wiosennej skład Polonii Warszawa. Włodarze „Czarnych Koszul” przesłali do wyszkowskiego klubu wstępne pisma dotyczące obu zawodników. Strata obydwu jest z pewnością osłabieniem Bugu, stanowili oni o sile odpowiednio defensywy i ofensywy drużyny. Ze swojej strony wierzymy jednak, że trener Ogrodziński ma plan na ten zespół i uda mu się wprowadzić go w życie.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl