Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny

Wyremontowany KRUS oficjalnie otwarty

(Zam: 19.02.2014 r., godz. 16.54)

Wyszkowski oddział Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego już od jakiegoś czasu przyjmuje interesantów w wyremontowanej siedzibie przy ul. 11 Listopada. Oficjalne otwarcie po remoncie odbyło się jednak w miniony piątek.

Uroczystość zgromadziła takich gości jak europoseł Jarosław Kalinowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju wsi Tadeusz Nalewajk, starosta Bogdan Pągowski, wiceprezes Sądu Rejonowego w Wyszkowie Wacław Dąbkowski, dyrektor tej instytucji Danuta Walasek-Markiewicz, Marian Skoczeń z centrali KRUS oraz dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu i oddziałów terenowych KRUS w Warszawie, Ostrołęce.
– Chcę wyrazić wdzięczność i za decyzję, i za to, że wreszcie mamy ten nowy obiekt, bo rzeczywiście warunki pracy i przyjmowania ubezpieczonych były jakby z pierwszej połowy XX wieku – powiedział Jarosław Kalinowski. – Wszelkie plotki o tym, że nie było warto tej inwestycji podejmować, bo nie wiadomo co będzie z KRUS-em, trzeba uciąć. Ważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i którzy tu przychodzą.
– Duża zasługa w tym pana kierownika – młody, ambitny, widać, że chce wnieść coś nowego – powiedział o kierowniku placówki Pawle Abramczyku starosta Bogdan Pągowski.
P. Abramczyk przepraszał interesantów za wszelkie niedogodności związane z remontem. Prace rozpoczęły się w drugiej połowie 2013 r. i trwały kilka miesięcy, do grudnia. Zmodernizowane zostało niemalże wszystko – wymieniono instalację elektryczną i hydrauliczną. Stara pozostała jedynie konstrukcja budynku. Ściany pomalowano, położono nowe podłogi, wymieniono armaturę. Dużo przyjemniejsze warunki znajdziemy też w gabinecie lekarskim.
Przez cały czas trwania prac placówka przyjmowała interesantów. Całkowity koszt inwestycji i nowego wyposażenia to 580 000 zł.

A.B.

Komentarze

Dodane przez bravo nomenklatura, w dniu 20.02.2014 r., godz. 22.35
Ach jaki ten Abramczyk dynamiczny i zaradny. Dostał ponad pół miliona i wydał! Taki zuch! I najważniejsze, że swój czyli z PSL. A Jarosław Kalinowski i Nalewajk i starosta Pągowski na co nie mogą to nie mogą ale na remont swojej, PSL-owskiej agendy 580.000 zł znaleźli. Tylko na drogę do Dalekiego jakoś od lat nie potrafią znaleźć kasy. Na ten rok znów obiecywali i znów g.... Mieszkańcy Dalekiego - Tartak powinni chyba wszyscy zapisać się do PSL wtedy może i pieniądze na drogę się znajdą

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl