Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Weroniki

Teresa Trzaska chce pracować w dwóch komisjach

(Zam: 12.02.2014 r., godz. 18.39)

Podczas lutowej sesji Rada Powiatu ma zająć się zmianami w dwóch swoich komisjach: edukacji, kultury i sportu oraz zdrowia i pomocy społecznej. W obu ma pracować Teresa Trzaska.

Do tej pory Teresa Trzaska nie była członkiem żadnej komisji, ponieważ była etatowym członkiem zarządu. Teraz nie pracuje na etacie w Starostwie, więc zadeklarowała chęć uczestnictwa w dwóch komisjach. Miejsce w komisji edukacji ma się zwolnić, bo Krystian Pędzich chce przejść do komisji zdrowia.
Temat zmian w powiatowych komisjach po raz pierwszy radni podjęli podczas sesji w styczniu. Wówczas projekty uchwał wzbudziły wątpliwości niektórych radnych, w tym Waldemara Sobczaka.
– Powołanie radnego do odpowiednich komisji odbywało się przez głosowanie – radny wyrażał zgodę i wskutek tej zgody Rada wybierała członków do poszczególnych komisji – stwierdził. – Na komisji budżetu i rozwoju gospodarczego radny Krystian Pędzich stwierdził, że w komisji edukacji pracował trzy lata i bardzo chciałby pracować nadal. Niezrozumiała jest dla mnie sytuacja, kiedy radny składa taką deklarację i rezygnuje – mówił. –Komisja to nie jest przysłowiowa piaskownica, gdzie leżą dwie najładniejsze zabawki.
– Nie szukajmy sensacji w miejscach, gdzie ich nie ma – ripostował radny K. Pędzich. – Podstawową zasadą, jeśli chodzi o radnych, jest ich obowiązek pracy w komisji. Dzisiaj mając do dyspozycji panią Teresę, która ma i doświadczenie, i wiedzę, jeśli chodzi o tematy edukacji, dobrze jest wykorzystać tę wartość merytoryczną.
W przegłosowanym na początku posiedzenia porządku obrad jako pierwsza miała być podejmowana uchwała zmieniająca skład komisji zdrowia i pomocy społecznej, później edukacji, kultury i sportu. Radna Urszula Mikołajczyk zwróciła jednak uwagę, że przez krótki czas między kolejnymi głosowaniami zajdzie kolizja prawna – Krystian Pędzich znajdzie się w trzech komisjach: edukacji (z której chciałby odejść), zdrowia i budżetu. Prawo zaś dopuszcza radnego do pracy w dwóch. Spostrzeżenie U. Mikołajczyk potwierdził powiatowy radca prawny.
Zdaniem starosty Bogdana Pągowskiego, pisemna rezygnacja Krystiana Pędzicha nie była potrzebna.
– Rezygnacja radnego Pędzicha z komisji zawarta jest w drugiej uchwale, która mówi, że w punkcie piątym nie ma nazwiska Krystian Pędzich, a jest Teresa Trzaska – uznał starosta.
Pierwotna propozycja starosty zakładała przeniesienie wątpliwej prawnie uchwały na kolejne posiedzenie, a skupienie się na głosowaniu członkostwa T. Trzaski w komisji edukacji. Waldemar Sobczak wnioskował zaś o przełożenie obu projektów, na co nie chciał się zgodzić starosta.
O „chwilę rozsądku” poprosił B. Pągowskiego Jan Getka.
– Pańska propozycja wprowadza bałagan – tłumaczył radny Getka. – Ostudźmy napięcie i głosujmy na następnej sesji.
– Ja mam prawo, tak jak każdy z państwa, należeć do dwóch komisji, bo tak mówi uchwała Rady Powiatu. I mogę sobie wybrać komisje – do dyskusji dołączyła Teresa Trzaska. – Wybrałam te z racji doświadczeń zawodowych, nie tylko ostatnich dwóch czy trzech lat, ale z racji trzydziestu lat pracy. Zdejmowanie również drugiej uchwały całkowicie oddala możliwość mojego udziału w pracach komisji o kolejny miesiąc. Nie słyszałam, żeby była jakakolwiek dyskusja nad uchwałami, gdzie ktoś z państwa chciał przynależeć do którejkolwiek komisji.
Wydaje się, że krótka przerwa zarządzona przez przewodniczącą Rady Justynę Garbarczyk wyciszyła nieco emocje uczestników dyskusji. Zdanie zmienił Bogdan Pągowski i przychylił się do wniosku radnego Sobczaka.
– Wewnętrznie nie jestem przekonany, że tak będzie dobrze, ale żeby nie konfliktować, odłóżmy głosowanie nad tymi dwiema uchwałami na następną sesję – powiedział.
Przy jednym głosie wstrzymującym propozycje uchwał zostały przeniesione na lutowe posiedzenie Rady Powiatu.
A.B.

Komentarze

Dodane przez knom, w dniu 12.02.2014 r., godz. 18.57
O co znowu ten człowiek ma focha? Jak na tym ma polegać ta jego opozycyjność, to ja współczuję wszystkim koalicyjnym radnym i staroście.
Dodane przez Lokis, w dniu 12.02.2014 r., godz. 19.43
Nie obyło się tez bez "słowa" drugiej osoby tworzącej duet "Waldula". Panie starosto, może by ktoś załatwił Państwu jakiś kontrakt sceniczny po wiejskich remizach, od Lucynowa zaczynając. Tego się już nie da słuchać ani czytać.
Dodane przez antyzielony, w dniu 12.02.2014 r., godz. 20.19
Może ktoś ma pomysł aby raz na zawsze PSL zniknął z wyszkowskiego powiatu?
Dodane przez ..., w dniu 12.02.2014 r., godz. 20.34
Może zakotwiczą się w jakimś cyrku, który mam nadzieję z wiosną do naszego miasta zawita
Dodane przez Asia, w dniu 12.02.2014 r., godz. 21.03
Zdaje się, że te występy "Walduli", to przysłowiowa "sztuka dla sztuki". Aby tylko zaistnieli w mediach, licząc na podniesienie swojej rozpoznawalności.
Czy te oczy mogą kłamać?
Dodane przez Bożena, w dniu 12.02.2014 r., godz. 21.27
Pani Teresa Trzaska patrzy na swoich "prześladowców" z troskliwym politowaniem. Mogą Jej tylko pozazdrościć tej siły spokoju.
Dodane przez knom, w dniu 12.02.2014 r., godz. 22.28
Bożeno, ile można znosić tych pieniaczy. Każdy widzi, że ta kiepska komedia to Początek kiepskiej kampanii.
Dodane przez Anonim, w dniu 12.02.2014 r., godz. 23.10
kiepskiej kampanii i kiepskiego wyniku.
Dodane przez Lucjan, w dniu 12.02.2014 r., godz. 23.59
Szanowna pani pora na emeryturkę iść...
Dodane przez Waldemar WSpaniały, w dniu 13.02.2014 r., godz. 07.12
Panie Sobczak daj Pan spokój i skończ te zabawy na nasz koszt. Już nas nie bawią te głupie pomysły, czas na prawdziwą emeryturę i w domu siedzieć a nie udawać polityka. Jeszcze ci mało, na rowerek i na wycieczkę. Czas odejść a i tak złe wrażenie pozostanie po tobie. Żegnamy pan gromkimi brawami, zresztą możesz zabrać ze sobą jeszcze innych aktywistów. Panie Getka Pan też już ma zmiany pod kopułą i nie nadąża za rzeczywistością. Grzesio nazbierał tego elementu i teraz trzeba znosić ich głupoty.
Obłudna polityka.
Dodane przez Zdegustowany, w dniu 13.02.2014 r., godz. 07.32
Franciszek na składaku znów nadaje liczy na naiwnośc i głupotę ludzką a wtóruje mu jak zwykle Mikołajczyk. Uważają zapewne, że wystarczy sam szyld PiS i już wszystko wystarczy. Nie panie Franciszku składakowy. Ludzie zaczynają dostrzegać pana nepotyzm, pazerność, parcie na stołek no i te porażające rozruby obliczone na niszczenie innych ludzi. Franciszek już PiS wyszkowski rozłożył dokładnie. Według jego niepisanego statutu członkiem wyszkowskiego PiS może być tylko człowiek głupszy od niego a o takich coraz trudniej. Wszystkich choć trochę mądrzejszych od niego wyrzucił z PiS i to zawsze w atmosferze skandalu. Przykłady każdy pamięta. Mściwy, mały moralnością i niski wzrostem Franciszku ze składanym rowerkiem twoje msze za Ojczyzne w zestawieniu z tym co robisz dla tej Ojczyzny iludzi to również tylko twoja polityka, nawet odrobiny szczerości ni uczciwości w tym nie znajdzie. Mały składaczku idzie wiosna może jedź tym składakiem na dłuższą wycieczkę i przemyśl to co robisz. Ludzie rozliczą cię niedługo i to bardzo dokładnie. Litości!!!!!! Ratujmy naszą społecznośc przed Sobczakiem i pania Mikołajczyk.
Dodane przez Bary, w dniu 13.02.2014 r., godz. 08.46
Niestety samorzad po jakims czasie to tylko dla tych "starych wyg" zabawa którą wszyscy finansujemy i nie zmieni sie to dopóki nie bedzie ustawoej kadencyjności władz.
Dodane przez Królowa Bona, w dniu 13.02.2014 r., godz. 09.37
Szlachetni wiedzą kiedy zejść ze sceny. Później mają do wyboru wspierać środowisko swoją wiedzą, udzielać się społecznie albo gnuśnieć i gorzknieć. Można też iść w kierunku filantropi, szczególnie jeśli jest się dobrze sytuowanym. Każde z trojga pod tym względem chyba nie może narzekać.
Dodane przez Ewa, w dniu 13.02.2014 r., godz. 09.40
Zgoda Bary , 2 kadencje i do widzenia. Wtedy 3/4 byloby nowych i wielkie pożegnania z korytem - nie wierzę
Dodane przez Pani Tereso życzę zdrowia i wiele sił w służbie publicznej., w dniu 13.02.2014 r., godz. 11.25
Nie da się ukryć, że dużo tych niby działaczy społecznych zrobiło sobie z samorządu niezły sposób na życie. W trakcie wyborów Wyszków i okolice wykazał się wielką naiwnością i wybrał w większości osoby, które bardziej dbają o swoje interesy i utrzymanie przy władzy i konfiturach aż do emerytury niż dobro wspólne, właściwe nas reprezentowanie. Partie polityczne w Wyszkowie są tylko atrapami, są zablokowane przez niezbyt liczny aktyw. Na przykładzie naszego miasta widać jak elyta z Nowosielskim na czele, blokuje właściwy rozwój miasta i jej reprezentacji. Trzeba być frajerem aby nie dać się przekonać tej elicie i powiedzieć nie, odrzucić pokusy. Jednak wielkość tej ekipy, która kieruje się swoim interesem, jej liczebność, zaczyna odbijać się na sytuacji i kondycji naszego miasta. Jak jest problem to wszyscy patrzą na burmistrza, żeby on podjął decyzję, bo można zrobić źle, wejść w interesy innej grupy tej elyty, stracić pracę, konfitury i miejsce w elicie. Pomysły tej grupy biją w w pozostałych mieszkańców, bezrobocie, bieda. Na przykładzie pani Trzaski, która nie należy do tej elyty widać jak jest atakowana i poniewierana przez takich jak Sobczak, Bocian czy Mikołajczykowa, którzy do tej elyty należą. To jest obraz agresji bez przyczyny.
Dodane przez Praca popłaca., w dniu 13.02.2014 r., godz. 12.25
Justyna Kowalczyk wygra i zdobyła złoty medal olimpijski to i pani sobie poradzi z tą czerwoną choł...tą.
Dodane przez NIC nowego, w dniu 13.02.2014 r., godz. 12.51
aby ukrócić przywiązanie do żłoba i dalsze destrukcyjne działania należy wprowadzić kadencyjność na każdym szczeblu samorządowym. Dwie kadencje i idź gdzie indziej wtedy kliki nie będą miały czasu na budowanie swoich więzi i zależności. Skończą się rządy sobczaków, mikołajczyków i innych skupionych na swoim istnieniu. A jeżeli będą kolejne uroczystości organizowane przez ww. to należy je bojkotować. Ja przestałem w nich uczestniczyć bo nie znoszę kłamstwa. BOJKOTUJCIE ICH DZIAŁANIA, imprezy pod fontanną, fajerwerki, wigilie etc
do p. Mikołajczyk
Dodane przez czytelnik do p.Mikołajczyk i innych, w dniu 13.02.2014 r., godz. 13.02
Jeśli macie taki kłopot z jaśnie p.Trzaska to może zajmijcie się czy wogóle powinna być radną. Posiadanie meldunku w powiecie jeszcze nie daje uprawnień bycia radnym. Według ordynacji ważne jest miejsce zamieszkania, a p. Trzaska zamieszkuje na codzień w Gródku pow.pułtuski. Wyszków to chyba tylko ...
Dodane przez Grodzki, w dniu 13.02.2014 r., godz. 13.51
Ja do Trzaki nic nie mam, ale samo to, że bez skrupułów pobierała pensję 10 tys. zł, za bycie 3 - m, wymuszonym trochę etacie członka zarządu, nie jest już takie fajne.
Dodane przez Zdzich, w dniu 13.02.2014 r., godz. 14.57
Przyjrzyjcie się jakie komisje obstawiają ludzie Franciszka w Gminie. Szczyt kompetencji, jak psu zupa... a chłopkowi pług!
Dodane przez Left, w dniu 13.02.2014 r., godz. 15.44
A ten pan ważniak z Ważnej Róży śni o stołku radnego? Chodzą po Brańszczyku takie pogłoski
Dodane przez Anonim, w dniu 13.02.2014 r., godz. 16.25
Nie Ważniak a Woźniak!
Dodane przez rr, w dniu 13.02.2014 r., godz. 17.01
Przepraszam ale nazwanie tego człowieka Franciszkiem na składaczki jest ubliżające dla Papieża Franciszka i ubliża katolikom w Polsce.
Dodane przez Bufon, w dniu 13.02.2014 r., godz. 17.17
Nie o papieża chyba chodzi :) a o św. Franciszka z Asyżu. Półnagiego, ubogiego zakonnika.
Do "rr"
Dodane przez Anonim, w dniu 13.02.2014 r., godz. 17.40
Wydaje mi się "rr" coś tu pomylił - być może celowo. Nie chodzi o Papieża Franciszka a św. Franciszka z Asyżu, który wybrał ubóstwo. Propagował ideę ewangelicznego ubóstwa, odrzucenia wszelkiej własności. Szef wyszkowskiego PiS Waldemar Sobczak pokazuje się jako ubogi człowiek jeżdząc starym składakiem wcale nie jest ubogi i nic nikomu nigdy nie dał. Stąd takie porównanie. Z tą różnicą, ze Sobczak robi to obłudnie zarabiając krocie a św. Franciszek z Asyży robił to szczerze. Nigdy nie słyszałem aby Papież Franciszek jeździł składaczkiem jak robi to Sobczak Człowiek czytający choć trochę ze zrozumieniem nie dokonuje takiej zbitki myślowej jak uczynił to "rr" i nie może być zadnej mowy o "ubliżaniu katolikom"
Dodane przez knom, w dniu 13.02.2014 r., godz. 21.39
"rr" miał dobre intencje, bo czy chodzi o Franciszka papieża, czy zakonnika z Asyżu, to postawa pana towarzysza przewodniczącego nijak się ma do obydwóch Franciszków. Zestawienie Franciszka z towarzyszem to czysty sarkazm.
Dodane przez masakra, w dniu 13.02.2014 r., godz. 23.19
Kilku emerytów i chłopków trzącha całym Wyszkowem.
Dodane przez Sąsiad, w dniu 14.02.2014 r., godz. 00.21
Ludzie wy naprawdę zabierzcie się za filantropie, bo będzie z wami coraz gorzej. Za bardzo przyzwyczailiście się do tej władzy.
Dodane przez Jacek, w dniu 14.02.2014 r., godz. 08.32
" Nie szukajmy sensacji w miejscach, gdzie ich nie ma - ripostował radny K. Pędzich." - "Waldula" posłuchajcie młodego kolegi.
Dodane przez rr, w dniu 14.02.2014 r., godz. 08.38
Knom odczytał moje intencje. Wcześniej Franciszek jako arcybiskup Buenos Aires był osobą żyjącą skromnie, poruszał się często środkami komunikacji miejskiej, pewnie jeździł też rowerem. W Argentynie był atakowany przez lewactwo, na którego czele stała rodzina prezydencka Kirchnerów. Porównanie tego człowieka, który dołączył do wyszkowskiego lewactwa i liberałów za konfitury polityczne i zwalcza za to osoby o poglądach prawicowych m.in. panią Trzaskę, jest wielce nieuczciwe i budzi mój sprzeciw.
Dodane przez Waldemar Mamhaka, w dniu 14.02.2014 r., godz. 10.18
Na tym drodzy Państwo polega ta przewrotność nowego pseudonimu dla Pana Towarzysza. Kreuje się na Franciszka, a jakim jest w rzeczywistości, niech każdy odpowie sobie sam.
Dodane przez ..., w dniu 14.02.2014 r., godz. 10.26
Dodane przez Anonim, w dniu 13.02.2014 r., godz. 16.25 Nie Ważniak a Woźniak! --- POdobno miał ---
Dodane przez Kunta, w dniu 14.02.2014 r., godz. 15.21
Może na chwilę starczy o wszystkich świętych. Proponuję skupić uwagę na niedowartościowanym, mającym ambicję zostać euroświętym Mrozie. Trzeba mu POdsumować jego szczególne dokonania, przez zbliżającą się eurokampanią. Co prawda, jest tego co kot napłakał, ale należy zając się także biciem (zważonej ) piany.
Dodane przez Adam, w dniu 14.02.2014 r., godz. 16.34
Sadzeniem kwiatków? To chyba jego największy samorządowy sukces.
Dodane przez Bross, w dniu 14.02.2014 r., godz. 16.38
Po mieście chodza słuch, ze wierchuszka juz wszystko porozdzielała przed jesiennymi wyborami samorządowymi i raczej nie ma miejsca dla nowe twarze. Nie wiele maja do roboty to sie spotykaja i planuja jak dalej kiwać naiwniaków. A najbardziej to widac , ze na wszelki wypadek startuja do jakies rady i na burmistrza albo wójta i ludzie naiwniaki głosuja na jednego na oba stanowiska. Jacy wyborcy tacy ich przedstawiciele.
W odniesieniu do Gminy Wyszków
Dodane przez :), w dniu 14.02.2014 r., godz. 16.47
- "To jest coś szerszego niż układ rządzący. Panujący to są nie tylko politycy, ale także biznesmeni i świat mediów. Tam jest poczucie wspólnego interesu, a nawet poczucie wspólnego władztwa nad III Rzeczpospolitą. Jeżeli to władztwo im się na jakiś czas odbiera, to jest wielki skandal - tam nie ma normalnego rozumienia demokracji - władza ma być zawsze "nasza" - Jarek Kaczyński. Znajdzie się odważny co złoży na prezesa doniesienie do prokuratury? Może któryś ze świętoszkowatych? Tu córka tam zięć, tu koleś a tam, ja sam!
Dodane przez Szałajda 3, w dniu 14.02.2014 r., godz. 21.47
Tak w Wyszkowie są tacy, którzy już teraz wcielają się w rolę szulerów, rozdają wymyślone karty. Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy, że ta ich lokomotywa daleko już nie POciągnie.
Dodane przez czas na zmiany, w dniu 14.02.2014 r., godz. 22.19
Bardzo fajnie, że na spotkanie z Sławomirem Kmiecikiem przyszła pani Teresa i powiedziała kilka ciepłych słów. A tak nawiasem to może czas napisać o pogardzie naszej elyty w stosunku do mieszkańców Wyszkowa.
Dodane przez Fan, w dniu 14.02.2014 r., godz. 22.45
POgardy i arogancji. Może któryś z posłów PiS wizytujących często Wyszków zainteresuje się jak opisany przez Jarosława Kaczyńskiego "układ panujący", ma się w naszym mieście. Może odkryje wyszkowski KGHM (PWIK-TBS), gdzie mamy kwintesencję takiego układu. Może osobiście przekona się jaka role odgrywają tam członkowie PiS i rodziny?
Dodane przez Pogarda, w dniu 15.02.2014 r., godz. 11.08
Samo pławienie się wyszkowskiego PiS w koalicji z PO PSL i Komuna w POstaci Wspólnoty Samorządowej, uprawianie kolesiostwa i nepotyzmu stawia intencje pisowskich towarzyszy POd wielkim znakiem zapytania. To uznaję za POgardę w stosunku do obywateli.
Dodane przez Klawisz, w dniu 15.02.2014 r., godz. 12.42
Zobaczcie jakie to próżne bicie piany. Panie Sobczak - czy opozycja nie ma ważniejszych spraw, którymi powinna się zająć. Może sprawdzicie gdzie kwitnie to kumoterstwo? Na sesji, spektakularnie.
Dodane przez mieszkaniec Sowińskiego 51, w dniu 15.02.2014 r., godz. 13.33
A ja mam konkretne pytania 1 - Kiedy ostatni raz Pan Sobczak wykonywał pracę zgodnie ze swoim wykształceniem /jest maszynistą pociągów osobowych/? 2 Jakie umiejętności,kompetencje,doświadczenie i znajomość tematu ma w/w Radny, jest jest w Radzie Nadzorczej PWIK w Wyszkowie ? 3 Czy i na jakie stanowisko zamierza startować w tegorocznych wyborach? 4 Czy jako przewodniczący PIS powiatu wyszkowskiego wyklucza współpracę z innymi partiami dla dobra mieszkańców czy będzie pracował na zasadzie z wszystkimi byleby dobrze płacili
Dodane przez Oskroba, w dniu 15.02.2014 r., godz. 14.13
I ja mam pytanie. Może odpowiedzieć Sobczak albo Czartoryski. Co oznacza koalicja w gminie z takimi ugrupowaniami jak PO, PSL, WS?
Panie POśle niech pan odniesie się do wyszkowskiej patologii
Dodane przez Lech, w dniu 15.02.2014 r., godz. 14.26
Klientelizm - układ nieformalnych zależności typu ekonomiczno-politycznego, w ramach których wpływowy decydent polityczny (lub zasobny dysponent dóbr ekonomicznych - (patron) roztacza opiekę nad osobą (lub grupą społeczną) - (klientela) w zamian za poparcie polityczne. Zjawisko klientelizmu jest powszechnie uznawane za formę patologii społecznej, ponieważ narusza formalne i oficjalne reguły gry politycznej i ekonomicznej. Powiązania typu klientelistycznego zaburzają prawidłowy (z punktu widzenia obowiązujących urządzeń i instytucji społeczno-politycznych) proces dystrybucji dóbr politycznych i ekonomicznych, doprowadzając do powstania "szarej strefy" nie podlegającej ogólnospołecznej kontroli. Zjawiskami pokrewnymi są zjawiska nepotyzmu oraz kumoterstwa.
Dodane przez P, w dniu 15.02.2014 r., godz. 15.50
I d... blada. Nie zapomnijcie przed wyborami wpisać tej całej szłajdy do swojego cv!
do CV
Dodane przez Kong, w dniu 15.02.2014 r., godz. 16.27
I niech nie zapomną o zeznaniach majątkowych do CV. I wszystkich zajmowanych Pozycji przy korycie. Plany tego co to niby nie zrobią - zbędne.
Sobczak grabarzem PiS w Wyszkowie
Dodane przez rozgoryczony, w dniu 15.02.2014 r., godz. 16.55
Czartoryski, który podobno sprawuję pieczę na wyszkowskim PiS, pan Kowalczyk, który według słów Sobczaka pracuje w Wyszkowie za galernika nie intersują się zachowaniem wyszkowskiego PiS. Patologie wyszkowskiego PiS coraz bardziej widoczne. Ludzie w Wyszkowie coraz bardziej rozgoryczeni tym co robi PiS w Wyszkowie. Jeżeli tak panie Czartosyki i panie Kowalczyk to my w najbliższych wyborach zagłosujemy odpowiednio i pokażemy wam wasze miejsce w demokratycznym szeregu. PiS na szczeblu ogólnopolskim nadzieja na lepsze jutro. PiS na szczeblu wyszkowskim niepotyzm, patologia, nadużycia polityczne, niszczenie ludzi. Kończ pan panie Sbczak. Dość niszczenia ludzi i naszej Małej Samorządowej Ojczyzny. PiS w Wyszkowie w wyborach samorzadowych będzie największym przegranym a za to należy obwiniać również Czartoryskiego i Kowalczyka za przyzwolenie do panoszenia się Sobczaka .
Dodane przez Kowal-ski, w dniu 15.02.2014 r., godz. 17.30
Chodzi mi po głowie spisać te wszystkie gorzkie argumenty stawiane towarzyszowi przewodniczącemu, dołączyć listę pisowskich aparatczyków umoczonych w korycie, wykazać związki rodzin (ciotów i pociotów) z korytem. Zawrzeć definicję "szałajdy" i "układu panującego". Wysłać to jako list do w/w posłów.
Do rozgoryczonego
Dodane przez Agnieszka, w dniu 15.02.2014 r., godz. 17.40
Masz absolutną rację, p. Sobczak promuje tylko swoją osobę i te, które już coś mają i znaczą, inne raczej odwrotnie, no bo i po co?. Jeśli chodzi o Posłów myślę, że wiedzą o wszystkim ale wygodniej dla nich oby tak było, gdyż w przeciwnym razie jak wyłoni się silny lider to zagrozi im w utrzymaniu swoich pozycji.
Niudolny maszynista.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.02.2014 r., godz. 18.32
Ten nieudolny maszynista już wykoleił pociąg ludzi do PiS w Wyszkowie. PiS w Wyszkowie kojarzy się z czymś złym, nieudolnym i nepotycznym. Rachunki będą przykre panie nieudolny maszynisto.
Dodane przez Kazik, w dniu 16.02.2014 r., godz. 10.07
Tak będzie. A przecież nie jestem anty PiS owcem.
Dodane przez Pa, w dniu 16.02.2014 r., godz. 13.14
Dobry pomysł, z apelem do posłów. Jak się nie ustosunkują, to znaczyć będzie, że wszystko to ..... warte!
A może należy zmienić szefa??????
Dodane przez Anonim, w dniu 16.02.2014 r., godz. 14.03
Apeluję do czlonków PiS w Wyszkowie. Zmieńcie szefa. Sobczak doprowadził do sytuacji, ze PiS w Wyszkowie kojarzy się tylko z kombinatorstwem, nepotyzmem, parciem do koryta, niszczeniem ludzi. Żadne z ugrupowanń działających na terenie Wyszkowa nie ma tak złych skojarzeń. Jak można było z partii kojarzonej w kraju z nadzieją na zmiany doprowadzić do tak niechlubnego stanu w Wyszkowie. Zarząd wyszkowskiego PiS musiał się nizwykle starać aby osiągnąć taki stan ogladu społecznego.
Dodane przez W górę serca bo Wyszków wygra mecz., w dniu 16.02.2014 r., godz. 15.17
Trzeba też oddać sprawiedliwość- Tą grupę w Wyszkowie nie tworzył PiS. To wszystko skupiło się wokół obecnego burmistrza, zespół ludzi z różnych środowisk, od postkomunistów do ludzi związanych z prawicą. Do tej grupy dołączył Warpas a potem Sobczak podporządkował PiS tej grupie. Dojście PiSu do władzy w Polsce ma wprowadzić w Polsce normalność ale nawet jak tak się w Polsce stanie to w Wyszkowie na normalność z tej strony nie ma co liczyć. Nie popadajmy jednak w pesymizm - są grupki osób niezależnych, nie zdemoralizowanych, których doświadczenie i energia się przyda. Na rządach Nowosielskiego korzysta może z 250 osób, wraz z ich rodzinami i zaprzyjaźnionymi jest może z 1000 osób. Jednak niezadowolonych z jego rządów jest coraz więcej i w 16 listopada albo dwa tygodnie później może dojść do usunięcia tej ekipy blokującej życie naszego miasta. Jeśli niewielka grupka mogła uzbierać ponad 2500 podpisów pod referendum w sprawie odwołania obecnego burmistrza Nowosielskiego to zdeterminowane społeczeństwo może w wyborach wybrać innego. Obecny burmistrz za długo się już zasiedział podobnie jak Donald Tusk. Korekta w Wyszkowie jest potrzebna bo nie wszystko jest złe.
Spadkobiercy???
Dodane przez N, w dniu 16.02.2014 r., godz. 15.19
Niedługo będziemy mieli kolejny występ "patriotyczny" w wykonaniu I Żołnierza Wyklętego Wyszkowa, pana towarzysza. Żołnierze Wyklęci zapewne przewracają się w grobach widząc takich "patriotów" wojujących przeciwko tym, którzy piszą prawdę. Z prokuratury i policji pod pomnik Wyklętych! Cyrk!
Dodane przez pani, w dniu 16.02.2014 r., godz. 15.25
popieram ANONIMA
Nigdy nie ufaj nagiemu kierowcy autobusu!
Dodane przez RóżaL., w dniu 16.02.2014 r., godz. 19.10
Ważne żeby całkowicie zignorować kandydowanie ludzi pełniących funkcje urzędnicze i samorządowe. Ci powinni zająć się uczciwą pracą w urzędach, bo jest wiele niedociągnięć. Nie powinniśmy głosować na prezesów, dyrektorów itp. Oni już maja co robić i z czego żyć. Np. pani Jastrzębska, niedobrze, że dzieli pracę zawodową z pełnieniem funkcji radnej w powiecie. I PWiK i rada są z jej strony zaniedbane. Należy z tym skończyć.
Do maniaków!!!
Dodane przez Oburzony, w dniu 16.02.2014 r., godz. 19.39
Ludzie, bijecie pianę w koło. Przecież szefem komitetu PiS Gminy Wyszków nie jest Sobczak i nie w jego kompetencjach są sprawy gminy Wyszków. Jest przewodniczącym zarządu powiatowego PiS i zarazem radnym rady powiatu, będącym w opozycji do koalicji rządzacej PSL+ p. Trzaska i J. Garbarczyk. Odpowiada za całokształt działalności PiS w powiecie wyszkowskim i to od wielu lat z dobrym skutkiem. W wyniku czego, okręg ostrołęcko-siedlecki PiS-u jest tak licznie reprezentowany przez parlamentarzystów PiS. Żeby nie rozbujałe ambicje koalicjantki PSL i SLD w powiecie oraz zdrada prawicy wyszkowskiej w wyborach 2010r. sytuacja wyglądała by całkiem inaczej. Życzę wszystkim organizacjom i ugrupowaniom tak prawej i uczciwej osoby jakim jest p. Sobczak.
Do N
Dodane przez Jątek, w dniu 16.02.2014 r., godz. 19.53
Z prokuratury i policji pod pomnik Wyklętych! Szczyt hipokryzji!
Niezadowoleni Wyszkowiacy organizujmy się
Dodane przez Anonim, w dniu 16.02.2014 r., godz. 20.13
Obyś miał rację kolego. Chyba jednak czas się organizować. Niezadowolonych wielu. Należy mieć daleko w poważaniu Sobczaka i jemu podobnych. Społeczeństwo ich rozliczy w najbliższych wyborach. My róbmy swoje. Precz z wyszkowską szałajda.
anonima - szarych komórek
Dodane przez z, w dniu 16.02.2014 r., godz. 20.44
i to by było na tyle (agnieszka tyż)
Dodane przez Lokis, w dniu 16.02.2014 r., godz. 21.50
"Życzę wszystkim organizacjom i ugrupowaniom tak prawej i uczciwej osoby jakim jest p. Sobczak". - dziękuje nie skorzystamy. Panie oburzony, ten pan POciąga za sznurki i jest odpowiedzialny za całokształt PiS w naszym powiecie w tym gminie. Osiągnięcia partii w okręgu siedlecko-ostrołęckim to żadna zasługa wyszkowskiego PiS Sobczaka czy Zaręby z Lucynowa. Ludzie również na tym forum często deklarują poparcie dla PiS i piszą "PiS tak - wyszkowski NIE!" Niech oburzony odpowie na proste formalne pytanie - z jakiego konkursu pracę w WOSiR dostał Jerzy Cabaj ex członek zarządu wyszkowskiego PiS? Co w tej pracy należy do jego obowiązków i jak się z nich wywiązuje? Jeśli będziesz miał trudności z odpowiedzią zadaj to pytanie dyrektorowi jednostki formalnie. Będzie ci musiał odpowiedzieć. Następnie podziel się zdobytą wiedzą z czytelnikami, zrobisz chociaż dobry uczynek.
Do Anonima
Dodane przez Oburzony, w dniu 16.02.2014 r., godz. 21.51
Chłopie! Farmaceuci w USA wynaleźli doskonały środek na urojenia. Nie jestem biorącym ten medykament, ale dla Ciebie byłby doskonały. Nie jestem pewny czy NFZ zrefunduje Ci ten lek. Innej drogi nie masz. Przy dalszej Twojej "twórczośc" przeciwko PiS zostaniesz uznany jako osoba 'niepoczytalna".
Odpowiedział POseł "do manniaków"?
Dodane przez ..., w dniu 16.02.2014 r., godz. 22.06
"Żeby nie rozbujałe ambicje koalicjantki PSL i SLD w powiecie oraz zdrada prawicy wyszkowskiej w wyborach 2010r. sytuacja wyglądała by całkiem inaczej." Jak by wyglądała, Sobczak byłby starostą! Już raz był zastępcom i niewiele z tego wynikło. Do dziś nie może darować tej straty pani Trzasce, a ja jej chcę podziękować, bo wiem jakiego kalibru to człowiek.
Pisiórki zaczynają odszczekiwać.
Dodane przez Lokis, w dniu 16.02.2014 r., godz. 22.55
Chłopie nie zorientowałeś się jeszcze, że nie o PiS chodzi, a o towarzysza przewodniczącego Sobczaka, tak trudno się Ci pogodzić, że nie jest już i nigdy nie będzie starostą?
???
Dodane przez Zen, w dniu 17.02.2014 r., godz. 00.55
Przy dalszej Twojej "twórczośc" przeciwko PiS zostaniesz uznany jako osoba 'niepoczytalna"... I towarzysz załatwi Ci wczasy w czymś na wzór obozu koncentracyjnego? Brzmi groźnie, ktoś tu ma ambitne, dyktatorskie zapędy.
Dodane przez ///, w dniu 17.02.2014 r., godz. 08.00
jak pomyślę sobie tak ile jadu jest w postach, nie na temat, braku elementarnej wiedzy np na postawę p.Sobczaka to zastanwawiam się jakiego bruku sięgneło część komentatorów piszących te komentarze.
oburzona :)
Dodane przez Szałajda J23, w dniu 17.02.2014 r., godz. 08.37
(...szefem komitetu PiS Gminy Wyszków nie jest Sobczak i nie w jego kompetencjach są sprawy gminy Wyszków...) Nie wiem czy cieszyć się z tego powodu czy płakać :) :( ? Szefem komitetu jest Pan Zaręba z Lucynowa, któremu kłopot sprawia poprawne przywitanie i przedstawienie gości. Co oburzona powie na temat klientelizmu w wyszkowskim PiS. Dla ułatwienia podklejam definicję. "Klientelizm - układ nieformalnych zależności typu ekonomiczno-politycznego, w ramach których wpływowy decydent polityczny (lub zasobny dysponent dóbr ekonomicznych - (patron) roztacza opiekę nad osobą (lub grupą społeczną) - (klientela) w zamian za poparcie polityczne. Zjawisko klientelizmu jest powszechnie uznawane za formę patologii społecznej, ponieważ narusza formalne i oficjalne reguły gry politycznej i ekonomicznej. Powiązania typu klientelistycznego zaburzają prawidłowy (z punktu widzenia obowiązujących urządzeń i instytucji społeczno-politycznych) proces dystrybucji dóbr politycznych i ekonomicznych, doprowadzając do powstania "szarej strefy" nie podlegającej ogólnospołecznej kontroli. Zjawiskami pokrewnymi są zjawiska nepotyzmu oraz kumoterstwa." Oburzające co ?
Dodane przez oburzony inaczej, w dniu 17.02.2014 r., godz. 09.37
Oburzony chciał sobie poprawić samopoczucie, więc się zbytnio nabuzował. Z jego perspektywy wygląda bardzo dobrze ale jest to zaklinanie rzeczywistości.Bo można to przedstawić tak. Szef PiSu w Wyszkowie w ostatnich wyborach samorządowych bardziej popierał w Lucynowie i okolicach Nowosielskiego niż kandydata PiS Warpasa. Jaką inicjatywą wyróżniła się w Wyszkowie ta osoba? Co ważnego dla miasta i gminy zrobiła? Jak zachowała się jak likwidowano szkoły wiejskie? W sprawie pani Teresy mam inne zdanie - gdyby poparła koalicję miejską PO- Wspólnota- PiS to mielibyśmy podobną sytuację w starostwie jak naszej gminie. Nie zdziwiłbym się gdyby powiat był bankrutem. Co do wyborów parlamentarnych czy na prezydenta to organizowane są sztaby na poziomie kraju i okręgu wyborczego a struktura powiatowa w Wyszkowie niewiele zrobiła. Co do siły struktury PiS w powiecie wyszkowskim to prezes Sobczak jest prezesem malowanym. W gminach wiejskich albo nie ma struktury albo po kilka osób a w Wyszkowie 50-60 i to głównie wiemy dlaczego. Jeśli przez kilkanaście lat prezes Sobczak wybudował tak słabiutką strukturę to nie świadczy dobrze o jego umiejętnościach. Podsumowując, żyjemy w realnym świecie, trudnej rzeczywistości, PiS w Wyszkowie nic dla nas nie zrobiło, potraktowało jak mięso wyborcze i z tego co widać nic w tym temacie się nie zmieni. Już zaczynają się zwroty typu jak będziesz ...."przeciwko PiS to zostaniesz uznany jako osoba "niepoczytalna"...." Oburzające.
Nadzieja na zmiany sięga bruku
Dodane przez Hajke, w dniu 17.02.2014 r., godz. 10.07
Daj sobie spokój, z tym panem, którego próbujesz bronić. Jadu tu nie ma, jest za to należna satyra. Pomyśl czy przypadkiem bruku nie sięgnęła polityka wyszkowskiego PiS-u. Haki i nepotyzm, kumoterstwo, klientelizm i hipokryzja. Jednym słowem szałajda. Przemyśl to, bo póki co, jedyne co płynie z wszej strony to nic nieznaczące oskarżenia. PiS to idealny koalicjant PO i PSL w gminie i jak uważasz, że głównym inżynierem jest tej "wspólnoty interesów" nie jest Sobczak, to znajdź sobie inne forum, z ludźmi głupszymi od siebie.
Do "oburzonego" pisowca.
Dodane przez anonim, w dniu 17.02.2014 r., godz. 10.58
Panie"oburzony" Sobczak czy jak tam się zwiesz. Rzeczywistości nie przysłonisz obelgami. Może warto byłoby się zastanowić nad tym co piszesz gdyby niezadowolonych była nieliczna grupa. Niestety niezadowolonych jest wielu, bardzo wielu. Zastanów się nad tym dlaczego jest tak wielu niezadowolonych, a nawet zdeterminowanych aby coś z tym zrobić, może wówczas coś do ciebie dotrze i przestaniesz innych obrażać za to, że wypowiadają swoje zdanie - krytyczne bo do tego doprowadzono w Wyszkowie. Członkowie wyszkowskiego PiS sprzedaliście zaufanie ludzkie za nędzne posadki dla siebie, dla swoich rodzin, pociotków i kolesi. Tego wam ludzie nie wybaczą. Znam kilka osób będących członkami wyszkowskiego PiS, znam ich jako przyzwoitych, porządnych ludzi nie korzystających z "konfitur pisowskich" dlaczego nie podejmuja zmian wewnatrz tej nepotycznej struktury trudno mi powiedzieć. Jeżeli wyszkowski PiS nie chce po wsze czasy stać się synonimem przysłowiowego "obciachu" zmieńcie tego maszynistę. Już gorzej być nie może. Co do twojej wiedzy faraceutycznej, znajomości angielskiego i obycia światowego proszę podaj nazwę tego leku, który nam proponujesz miast sam go zażywać od dawna.
Proste niewygodnne pytania
Dodane przez Waldemar Mamhaka, w dniu 17.02.2014 r., godz. 11.07
Wcześniej Lokis zadał celne pytanie na temat POlityki zatrudnienia w naszym mieście, zrobił to na konkretnym przykładzie. Zdaje się, że inny prominentny działacz PiS również zamienił sobie pracę w Warszawie na ciepłą placówkę w PWiK na miejscu. Czy możecie szanowni oburzeni przybliżyć okoliczności zatrudnienia pana Tautera? Czy informacja o wolnym wakacie ukazała się w prasie, czy odbył się konkurs, czy wszystko raczej odbyło się po cichu, jak zazwyczaj w tym bagnie?
Dodane przez Samson, w dniu 17.02.2014 r., godz. 13.49
Spójrzcie na tego "Franciszka" jest dzianym emerytem, ma POżywną dietę radnego, a jeszcze mu było mało, że wsadził tyłek na wiceprzewodniczącego rady nadzorczej PWiK. Tydzień temu minęło równo 3 lata jak tam zasiada, w tym czasie wpadło mu na konto 45 tys zł! Proszę o transparentność w waszym dostępie do tzw. koryta. Wtedy odpowiemy, czy zasługujecie na nasze głosy.
Dodane przez Iza, w dniu 17.02.2014 r., godz. 19.16
Żołnierze Wyklęci przewracają się w grobach widząc takich "spadkobierców" jak Sobczak, Warpas i reszta wyszkowskich koniunkturalistów. Ciekawa jestem jakie ma na ten temat zdanie Pan M. Głowacki?
Dodane przez Patrzący z daleka, w dniu 17.02.2014 r., godz. 20.47
Za jakie grzechy Wyszków został ukarany takimi układowcami jak Sobczak i cały zarząd wyszkowskiego PiS? Czy to miasto nie zasługuje na coś lepszego? Dlaczego wyszkowski PiS to takie zło niszczące ludzi chyba w najgorszej formie bo zabierające ludziom nadzieję na lepsze jutro? Ludzie prawicy rozwiążcie ten PiS w Wyszkowie a Sobczakowi, Warpasowi, Zarębie, Tałterowi, Sobieskiemu pokażcie należne im miejsce - tzn na śmietniku wyszkowskiej historii. Tak dalej być nie może. Zło musi być napiętnowane i wypalone czerwonym żelazem.
Dodane przez aaa, w dniu 17.02.2014 r., godz. 21.09
czy ktos z PIS-u czyta te wpisy......ludzie z weżcie za łby tych waszych Sobczaków i innych bo PIS-u zdechnie w wyszkowie dzieki nim
Z prokuratury pod pomnik Wyklętych!
Dodane przez Ja, w dniu 18.02.2014 r., godz. 08.36
Wyklęci przewracają się w grobach!!! Nie wycierajcie sobie nimi gęby, weekendowi patrioci z PiS! Ogłośmy mszę za obłudę!
Dodane przez Tłustczy Dyktatorek, w dniu 18.02.2014 r., godz. 09.27
Z tym rozwaleniem prawicy i zdradzie to proszę nie odwracać kota ogonem. Wszystkich macie za głupszych od siebie?
Dodane przez Oburzona, w dniu 18.02.2014 r., godz. 10.53
Jak czytam o tych pisiorach od Warpasa utykanych (zatrudnianych) po Wosirach, urzędach i Pwik i pomyśle o zwolnionych przez Warpasa sprzątaczkach i kucharkach to mi się rzygać na tę ich politykę chce! Może teraz trzeba zacząć panie Warpas racjonalizację zatrudnienia od pisiorów na budżetowych stanowiskach. Będzie prawie i sprawiedliwie. Wosir i Pwik na początek.
Wyszkowskie cwaniactwo PiS
Dodane przez Anonim, w dniu 18.02.2014 r., godz. 12.05
Społeczeństwo was rozliczy PiS owcy wyszkowscy już w najbliższych wyborach samorzadowych. Rozliczy za zlikwidowane szkoły, za zwolnioną obsługę szkół za krzywdy wyrzadzone tym zwalnianym ludziom za nepotyzm, za kombinatorstwo, za zatrudnienie siebie ,swoich rodzin na płatnych posadkach samorzadowych. Społeczeństwo pamięta i rozumie więcej niż się wam wydaje. Przyjdzie na to czas prawdy, przyjdzie czas aby upublicznić wszystko co robicie a póki co dedykuje wam członkowie wyszkowskiego PiS wiersz Czesława Miłosza przeczytajcie sobie uważnie może to coś da: Który skrzywdziłeś Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się kłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Dodane przez Ela, w dniu 18.02.2014 r., godz. 15.58
Świetnie dopasowany wiersz Miłosza. Daje dodatkowo do myślenia.
Obrażony za szałajdę! Że co proszę...?
Dodane przez ..., w dniu 18.02.2014 r., godz. 17.19
"Taka sprawa jest wynikiem pozwu np. o "szałajdę" :) czyli układ, za którym kryje się hipokryzja i nepotyzm. Wtedy krok po kroku obnaża się na czym to u nas polega. Że z klucza partyjnego i rodzinnego i biznesowych powiązań obsadza się wszystko co tylko możliwe. Podaje się przykłady i pyta np. o konkursy. Wychodzi wtedy, że połowa partii macza się w budżetowym korycie, do tego córki, siostry, szwagrowie, zięciowie i synowe itd. Tak jak z zieloną partią i zarządzanymi przez nią agencjami. Przed zarzutem hipokryzji i nepotyzmu nikt się tu nie obroni. Na tym polega "Szałajda", którą prezes Kaczyński nazwał "układem panującym". Polegną od dział, które chcą wytoczyć! A wtedy wszyscy dowiedzą się prawdy."
Dodane przez Cyrk wyklęty, w dniu 18.02.2014 r., godz. 19.30
Spadkobiercy??? Dodane przez N, w dniu 16.02.2014 r., godz. 15.19 Niedługo będziemy mieli kolejny występ "patriotyczny" w wykonaniu I Żołnierza Wyklętego Wyszkowa, pana towarzysza. Żołnierze Wyklęci zapewne przewracają się w grobach widząc takich "patriotów" wojujących przeciwko tym, którzy piszą prawdę. Z prokuratury i policji pod pomnik Wyklętych! Cyrk!
Jarek Kaczyński na świadka!!!
Dodane przez Franciszek Nieskazitelny, w dniu 18.02.2014 r., godz. 20.37
- "To jest coś szerszego niż układ rządzący. Panujący to są nie tylko politycy, ale także biznesmeni i świat mediów. Tam jest poczucie wspólnego interesu, a nawet poczucie wspólnego władztwa nad III Rzeczpospolitą. Jeżeli to władztwo im się na jakiś czas odbiera, to jest wielki skandal - tam nie ma normalnego rozumienia demokracji - władza ma być zawsze "nasza" - Jarek Kaczyński.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.02.2014 r., godz. 21.48
Panie Sobczak, czy to prawda, że zięć dostał robotę w PWiK, a dla Heńka od koparki nie było podobno przyjęć?
Sobczak grabarzem PiS w Wyszkowie
Dodane przez Wyszkowianin, w dniu 19.02.2014 r., godz. 08.15
Anonimie "po co pytos, po co pytos przecie Sobczak to nie Witos" Oczywiście, że dostał. Cały wyszkowski PiS tak robi i chyba tylko po to istnieje. Ludzi traktują jako nieświadomą ich kombinatorstwa zbiorowość. Sobczak Ci nie odpowie - on uważa że jest ponad ten motłoch za który uważa wyszkowskie społeczeństwo. A my Ci Sobczak i wyszkowskiemu PiS w najbliższych wyborach samorządowych pokażemy co ten "motłoch" potrafi. Sobczak precz od "Żołnierzy Wyklętych". Dość obłudy. Dość nepotycznych zachowań na pamięci patriotycznej.
Nie Czytamy
Dodane przez PiS, w dniu 19.02.2014 r., godz. 10.22
Nie czytamy tego forum bo jest poniżej poziomu
Dodane przez Wldemar Mamhaka, w dniu 19.02.2014 r., godz. 10.56
POniżej waszego pisiurki POziomu, już być nie można! Cytat POniżej też jest poniżej waszego POziomu, cytuję: " - To jest coś szerszego niż układ rządzący. Panujący to są nie tylko politycy, ale także biznesmeni i świat mediów. Tam jest poczucie wspólnego interesu, a nawet poczucie wspólnego władztwa nad III Rzeczpospolitą. Jeżeli to władztwo im się na jakiś czas odbiera, to jest wielki skandal - tam nie ma normalnego rozumienia demokracji - władza ma być zawsze "nasza" - Jarek Kaczyński.
Dodane przez czy, w dniu 19.02.2014 r., godz. 12.21
Czy wypowiadając się na temat osób publicznych, np. p. Trzaski czy p. Sobczaka wiemy o kim mówimy? Czy znamy życiorysy tych ludzi? Pytam widzę same czarno - białe oceny a komentarze dotyczą kwestii np. Żołnierzy Wyklętych i wydaje mi się, że postawa i kariera ludzi, których oceniamy w czasach "słusznie minionych" ma kapitalne tuznaczenie
Dodane przez Anonim, w dniu 19.02.2014 r., godz. 12.23
A co Psis uważa za POziom, swoje korytnictwo?
Dodane przez jasne, w dniu 19.02.2014 r., godz. 12.46
Anonim,lecz się człowieku
Dodane przez Anonim, w dniu 19.02.2014 r., godz. 16.51
Tylko tyle masz do POwiedzenia? A może dyktatorek urządzi jakąś koncentracyjna przejściówkę? W jakich okolicznościach psisacy Tauter i Cabaj dostali pracę przy budżetowym korycie, i zięć towarzysza? To uczciwe proste pytanie, na które ludzie uważający się za przyzwoitych powinni w jasny sposób odpowiedzieć. Odpowiedzi typi "lecz się" pozostawcie dla swojego kolegi!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl