Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2020 r., imieniny Magdaleny, Urbana

MECEO powraca

(Zam: 22.01.2014 r., godz. 16.39)

Wykonanie tego, co nierozpoczęte, dokończenie i ewentualne poprawki reszty wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie – takie wymagania stawia powiat nowemu wykonawcy Mazowieckiego Edukacyjnego Centrum Energii Odnawialnej. Starostwo ogłosiło przetarg 8 stycznia.

W październiku powiat odstąpił od umowy z poprzednim wykonawcą – spółką Skorut Systemy Solarne z Myślenic uznając, że dalsza realizacja projektu w takiej formie nie leży w interesie publicznym. Dlatego na nowej firmie spoczywać będzie obowiązek ogólnobudowlanego przygotowania i przystosowania internatu I LO im. C.K. Norwida do pełnienia funkcji Mazowieckiego Edukacyjnego Centrum Energii Odnawialnej. Zostaną więc wykonane między innymi nowe posadzki z wodnym ogrzewaniem podłogowym w sali wykładowej, nowe tynki na ścianach wewnętrznych, będzie wybity otwór w dachu i demontaż jego części na obszarze zaprojektowanego ekspozycyjnego tarasu. Wykonawca ma też zobowiązać się do budowy instalacji termicznych kolektorów słonecznych, instalacji baterii fotowoltaicznych, turbiny wiatrowej, instalacji zasilania urządzeń elektrycznych, kolektorów dla internatu, a także systemu sterowania i monitorowania obejmującego wszystkie instalacje i systemu przekazywania parametrów ich pracy do połączonych z MECEO pracowni szkolnych na terenie województwa mazowieckiego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również wyposażenie centrum w sprzęt komputerowy i multimedialny oraz meble, w tym stoły pod komputery i krzesła. Starostwo czeka na oferty do 23 stycznia do godz.10.00.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl