Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyŚwiąteczna mini siatkówka

(Zam: 15.01.2014 r., godz. 17.08)

Młodzi siatkarze UKS Polonez Wyszków (rocznik 2003) wzięli udział w Świątecznym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców, który odbył się 22 grudnia w hali WOSiR w Wyszkowie.

Turniej został zorganizowany w ramach projektu „Siatkówka, nauka plus wychowanie”, dotowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Dla podopiecznych trener Sylwii Głuc, którzy swoją przygodę z siatkówką rozpoczęli we wrześniu, była to pierwsza okazja, aby zmierzyć się z rówieśnikami z innych klubów. Wśród zaproszonych zespołów znalazły się MUKS Huragan Wołomin oraz Net Białołęka. Podczas zmagań na parkiecie rywalizacja przebiegała w duchu fair play, ale co najważniejsze, nie brakowało dobrej zabawy. Także na trybunach zasiedli kibice, zwłaszcza rodzice, którzy dopingowali swoje pociechy. Każda z trzynastu drużyn, które wzięły udział w turnieju, otrzymała pamiątkowe dyplomy i medale, a najlepsza trójka także puchary.
I miejsce: Net Białołęka II.
II miejsce: UKS Polonez Wyszków I (Kamil Abramczyk, Igor Jagielski).
III Miejsce: Net Białołęka I.
Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się: Kamil Abramczyk (UKS Polonez), Mateusz Sidor (Net Białołęka), Kamil Baran (Huragan Wołomin). Wszystkim uczestnikom życzymy dalszego rozwoju sportowego i wielu sukcesów w przyszłości!
opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl