Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaWymusił pierwszeństwo i uderzył w nastolatki

(Zam: 15.01.2014 r., godz. 17.03)

Dwie trzynastolatki przyciśnięte przez samochód do ogrodzenia posesji trafiły do szpitala w przeddzień wigilii – do wypadku doszło kilka minut po godzinie 15.00 na skrzyżowaniu ulic Handlowej i Dobrej Wróżki na Osiedlu Bajkowym.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, sprawcą zdarzenia był 32-letni kierowca citroena berlingo, który wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w volkswagena vento. Zderzenie było tak silne, że citroen obrócił się wokół własnej osi i tyłem uderzył w trzy stojące nieopodal na poboczu dziewczynki. Dwie przyciśnięte do ogrodzenia z obrażeniami głowy i ogólnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
Tego samego dnia 62-letnia wyszkowianka trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło około godz. 17.00 na ul. Kościuszki w Wyszkowie. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 55-letni kierowca samochodu renault scenic na oznakowanym przejściu dla pieszych (na wysokości klubu Mozi) potrącił 62-letnią mieszkankę Wyszkowa. Kobieta z obrażeniami głowy natychmiast została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl