Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaMagiczna moc św. Mikołaja

(Zam: 18.12.2013 r., godz. 16.32)

Dzieci i młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego 7 grudnia uczestniczyli w spotkaniu mikołajkowym. Imprezę „Magiczna moc św. Mikołaja – wyszkowskie impresje integracyjne III” zorganizowało wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu podopiecznych wraz z opiekunami oraz burmistrz Grzegorz Nowosielski. Pracownicy OREW na czele z dyrektor Iwoną Paszkiewicz w świątecznym klimacie spędzili czas z najmłodszymi. W wydarzeniu kolejny raz wzięli udział harcerze z drużyny „Marat” uczestnicząc we wspólnej zabawie. Wychowankowie wraz z rodzicami i opiekunami przygotowali ozdoby choinkowe, którymi wspólnie wystroili świąteczną choinkę. O godz. 11.00 baśń „Kolęda płynie z wysokości” zaprezentował zespół teatralny „pOpera” z Ciechanowa. Nie zabrakło mikołajkowych upominków i wspólnego kolędowania. O godz. 13.00 spotkanie mikołajkowe odbyło się dla młodzieży i dorosłych wraz z opiekunami. Imprezę dofinansował samorząd województwa mazowieckiego.
M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl