Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2023 r., imieniny Hieronima, WeryMetalowe mikołajki

(Zam: 18.12.2013 r., godz. 16.28)

Huragan Ksawery nie wystraszył fanów ostrego brzmienia – 6 grudnia zebrali się na koncercie „Metalowy Mikołaj” zorganizowanym przez Wyszkowskie Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej „Alternator” i Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” w klubie „Stary Browar”.

Zagrali: Nongore Hell, Scarlet Skies, Dahaca oraz wyszkowski Mahikan. Muzycy rozgrzali publiczność ciężkim i ostrym brzmieniem. Zgodnie z tradycją mikołajkową, organizatorzy przygotowali niespodzianki i upominki. Już przy zakupie biletu można było stać się szczęśliwym posiadaczem wejściówek o numerach 50, 100, itd., promowanych upominkami. Również w czasie imprezy odbyło się losowanie koszulek i płyt występujących tego wieczora zespołów oraz koszulek WSKA „Alternator” – prowadzili je przedstawiciele: WOK „Hutnik” – Mariusz Kowalski, firmy „Pomelac” – Paweł Trzciński, „Starego Browaru” – Damian Bloch oraz muzycy. Harcerski Klub Ratowniczy „Wyszków” zadbał o profesjonalne zabezpieczenie medyczne koncertu. „Metalowy Mikołaj” po wielu bisach i gromkich brawach zakończył się grubo po północy.
Org.

WSKA „Alternator” serdecznie dziękuje WOK „Hutnik” za pomoc w organizacji koncertu, firmie „Romax” za oprawę techniczną, klubowi „Stary Browar”, Harcerzom z HKR „Wyszków”, muzykom i publiczności.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta