Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaMetalowe mikołajki

(Zam: 18.12.2013 r., godz. 16.28)

Huragan Ksawery nie wystraszył fanów ostrego brzmienia – 6 grudnia zebrali się na koncercie „Metalowy Mikołaj” zorganizowanym przez Wyszkowskie Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej „Alternator” i Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” w klubie „Stary Browar”.

Zagrali: Nongore Hell, Scarlet Skies, Dahaca oraz wyszkowski Mahikan. Muzycy rozgrzali publiczność ciężkim i ostrym brzmieniem. Zgodnie z tradycją mikołajkową, organizatorzy przygotowali niespodzianki i upominki. Już przy zakupie biletu można było stać się szczęśliwym posiadaczem wejściówek o numerach 50, 100, itd., promowanych upominkami. Również w czasie imprezy odbyło się losowanie koszulek i płyt występujących tego wieczora zespołów oraz koszulek WSKA „Alternator” – prowadzili je przedstawiciele: WOK „Hutnik” – Mariusz Kowalski, firmy „Pomelac” – Paweł Trzciński, „Starego Browaru” – Damian Bloch oraz muzycy. Harcerski Klub Ratowniczy „Wyszków” zadbał o profesjonalne zabezpieczenie medyczne koncertu. „Metalowy Mikołaj” po wielu bisach i gromkich brawach zakończył się grubo po północy.
Org.

WSKA „Alternator” serdecznie dziękuje WOK „Hutnik” za pomoc w organizacji koncertu, firmie „Romax” za oprawę techniczną, klubowi „Stary Browar”, Harcerzom z HKR „Wyszków”, muzykom i publiczności.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl