Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaGol Gołębiewskiego pogrążył Lecha Poznań

(Zam: 18.12.2013 r., godz. 16.05)

Napastnik Korony Kielce rodem z Wyszkowa, Daniel Gołębiewski, po długiej przerwie w końcu wpisał się na listę strzelców swojego zespołu w meczu piłkarskiej Ekstraklasy. Po jego bramce Korona pokonała Lecha Poznań 1:0.

Przypomnijmy, że Daniel Gołębiewski trafił do Korony Kielce po degradacji jego poprzedniego klubu – Polonii Warszawa, do IV ligi. Wyszkowianin nie może zaliczyć pierwszej połowy sezonu do specjalnie udanych. Po 20. kolejkach, jego zespół zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli, a sam Gołębiewski trafił do siatki po raz pierwszy dopiero w 19. kolejce. Było to jednak trafienie na wagę trzech punktów, w starciu z silnym Lechem Poznań.
Mecz z „Kolejorzem” Kielczanie rozegrali u siebie, we wtorek 3 grudnia. Już w 8. minucie spotkania, czerwoną kartkę otrzymał jeden z piłkarzy Lecha, Marcin Kamiński. Od tego momentu na boisku przeważali piłkarze w żółto-czerownych strojach. Do końca pierwszej połowy przewaga ta nie została jednak udokumentowana żadną bramką.
Po niespełna kwadransie gry w drugiej odsłonie, na boisku pojawił się Daniel Gołębiewski. Ostatnie pół godziny spotkania to ciągły napór kielczan, który w końcu został nagrodzony bramką. Miało to miejsce w 88. minucie. Po świetnym dośrodkowaniu Pyłypczuka, najwyżej do piłki w polu karnym gości z Wielkopolski wyskoczył Gołębiewski i strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie.
Danielowi gratulujemy trafienia w bardzo ważnym spotkaniu, życząc jednocześnie kolejnych bramek w Ekstraklasie.
Turu

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 29.12.2013 r., godz. 16.46
gratulacje

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl