Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaKościół w Długosiodle na karcie kalendarza

(Zam: 11.12.2013 r., godz. 16.38)

Praca Agnieszki Długołęckiej przedstawiająca kościół w Długosiodle znalazła się w ogólnopolskim kalendarzu wydawanym przez portal soligrafia.pl.

Niedawno w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”
Agnieszka Długołęcka i Grzegorz Płachetko prezentowali na wystawie swoje zdjęcia wykonane techniką soligraficzną – do rejestracji obrazu służą maleńkie pudełka z miniaturowym otworkiem pozostawione w terenie na całe tygodnie rejestrujące ruchy słońca.
Na swojej stronie internetowej http://www.solarigrafia.wyszkow.com.pl/ niedawno napisali: „Z przyjemnością informujemy, że już niebawem ukaże się kolejne wydanie ogólnopolskiego kalendarza solarigraficznego na 2014 rok. Ściśle współpracujemy z wydawcą kalendarza, a mianowicie ogólnopolskim portalem solarigrafia.pl. Projekt wykonała Agnieszka, a stroną techniczną druku zajmował się Grzesiek. Agnieszka i Grzegorz są członkami nowo powstałego wyszkowskiego Stowarzyszenia Form Artystycznych i Turystycznych „FormAT”. Strona stowarzyszenia znajduje się pod adresem: http://www.format.wyszkow.org.pl/”.
To twórcy portalu zdecydowali, że praca Agnieszki Długołęckiej znajdzie się na marcowej karcie kalendarza. Była ona naświetlana od czerwca do października tego roku. Można ją obejrzeć pod adresem. W kalendarzu znalazło się również kilka zdjęć-miniaturek obu autorów.
Informacje na temat kalendarza i możliwości jego kupna są na stronie soligrafia.pl.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl