Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaSukcesy Wyszkowskiego Teatru Tańca

(Zam: 11.12.2013 r., godz. 16.32)

Wyszkowski Teatr Tańca wziął udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Ofensywa Taneczna” w Ostrołęce. Tancerki w choreografii Martyny Busławskiej zatytułowanej „W twojej głowie” wywalczyły III miejsce.

Kategoria, w jakiej występowały, czyli „Inne formy tańca”, miała największą konkurencję – liczyła 9 zespołów, których członkowie mieli powyżej 15 lat. Tancerze z Białegostoku, Łodzi, Wrocławia, Ostrowi Mazowieckiej, Pułtuska, Ciechanowa i Legionowa rywalizowali prezentując różne style: dancehall, jamal style, new age, jazz, współczesny. W skład komisji sędziowskiej wchodzili: Paweł Pitzo Mazur, Anna Youya Jujka, Ryfa (kategoria hip-hop, hause, pop ping) oraz Katarzyna Dembowska (kategoria disco dance i inne formy tańca).
Wywalczone trzecie miejsce to kolejny sukces Wyszkowskiego Teatru Tańca na scenie ogólnopolskiej. Grupa zajęła trzecie miejsce w kategorii „Taniec współczesny powyżej 15 lat” na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Wirujący Krąg” 2013, który 11 listopada odbył się w Ostrowi Mazowieckiej. Tu również prezentowana była choreografia „W twojej głowie”.
WTT liczy, że na następne sukcesy nie będzie trzeba długo czekać.
– Bierzemy się jeszcze mocniej do pracy, nie spoczywamy na laurach i już niedługo WTT zaprezentuje się w nowej odsłonie – zapowiada Martyna Busławska.
Blanka Malinowska,
oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl