Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

O mały włos pijany kierowca potrąciłby funkcjonariuszy

(Zam: 04.12.2013 r., godz. 16.40)

Uszkodził samochód straży miejskiej, nieomal potrącił policjanta i strażnika pełniących w nocy służbę i próbował uciec – sprawca był pijany, funkcjonariusze zatrzymali go i pasażera jego auta. Obaj trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło 23 listopada. Tuż przed godz. 1.00 policjanci z wydziału prewencji zatrzymali na ul. Kościuszki kierowcę skody felicia, 35-letniego mieszkańca Warszawy oraz pasażera pojazdu, 26-letniego mieszkańca gminy Janów Podlaski. Kilka minut wcześniej na ul. Pułtuskiej warszawianin nieomal potrącił policjanta i strażnika, którzy wspólnie pełnili tej nocy służbę. Nikt z patrolu nie odniósł obrażeń, ale mieszkaniec stolicy uszkodził samochód straży miejskiej. Kierowca skody, mimo poleceń policjanta, nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciec. Szybka reakcja funkcjonariuszy i dobra komunikacja między nimi sprawiły, że uciekającego kierowcę szybko udało sie zatrzymać. On i jego pasażer byli nietrzeźwi. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Warszawy już usłyszał zarzuty. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policji i poręczenie majątkowe.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl