Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Bracia Morkowie wystąpią na wigilię

(Zam: 04.12.2013 r., godz. 16.20)

W tym roku samorządowcy miejscy i powiatowi na swoje doroczne spotkanie wigilijne w hali Wyszkowskiego Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz pierwszy postanowili zaprosić mieszkańców. Wydarzenie uświetni koncert śpiewaków Bogusława i Ryszarda Morków.

Wigilia samorządowa odbędzie się w piątek 20 grudnia. Dotychczas spotykali się na niej starosta, burmistrz, wójtowie, radni, pracownicy i kierownicy jednostek samorządowych, naczelnicy, przedstawiciele organizacji i inni. Zawsze też organizatorzy dbali o element artystyczny – w ubiegłych latach występowali m.in. Rewia „Sylaba” oraz „Zespół Pieśni i Tańca „Oberek”. W tym roku wystąpią artyści szczególni, pochodzący z naszych stron bracia Morkowie. Ostatni raz pokazali się przed wyszkowską publicznością w ubiegłym roku na koncercie zorganizowanym z okazji 510-lecia nadania praw miejskich Wyszkowowi.
Ich występ cieszył się wówczas dużym zainteresowaniem, prawdopodobnie tak samo będzie i teraz, dlatego żeby usłyszeć śpiewaków trzeba będzie zdobyć wejściówkę – będą już niedługo do odebrania w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl