Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaPechowa trzynastka

(Zam: 27.11.2013 r., godz. 16.40)

Do kolejnej kolizji w tym roku doszło na feralnym skrzyżowaniu ul. Sowińskiego i Prostej wieczorem 13 listopada. Trzynastka w dacie okazała się także pechowa dla mieszkanki gminy Obryte, której samochód zapalił się na ul. Dworcowej.

Przed godz. 18.00 na skrzyżowaniu Sowińskiego i Prostej kierujący daewoo nubira, mieszkaniec Wyszkowa, doprowadził do zderzenia z samochodem volvo, którym również kierował wyszkowianin. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna, pogotowie – na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, które przysługuje pojazdom poruszającym się ul. Sowińskiego.
Policjanci patrolujący Wyszków 13 listopada około godz. 17.00 na ul. Dworcowej zauważyli palący się samochód. Kierująca citroenem berlingo, 53-letnia mieszkanka gminy Obryte, zdążyła już wysiąść z pojazdu, nie odniosła obrażeń. Policjanci powiadomili straż pożarną i zaczęli gasić płomienie. Po kilku minutach przybyli na miejsce strażacy ugasili ogień całkowicie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl