Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaBokserski knockout

(Zam: 23.11.2010 r., godz. 11.38)

W sobotę 13 listopada w Warszawie odbyła się III Praska Gala Boksu
pod patronatem Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. W walce pokazowej świetnie zaprezentował się wyszkowianin, Mateusz Tryc.

Tego wieczoru odbyły się cztery walki amatorskie, wydarzeniem wieczoru był natomiast pokazowy sparing Alberta Sosnowskiego – oficjalnego pretendenta do pasa Mistrza Europy w wadze ciężkiej. Mateusz Tryc miał zaszczyt walczyć przed doświadczonym bokserem. W pełnej kibiców hali, wyszkowski pięściarz zmierzył się w kategorii do 91 kg z Mateuszem Kotońskim. Walka była ustalona na trzy trzyminutowe rundy. Już w pierwszej odsłonie Mateusz bombardował przeciwnika gradem ciosów. Jego taktyką w tej rundzie było uderzanie z kontry, chociaż nie brakowało również szybkich, pojedynczych ciosów. Szczelna garda ochroniła Tryca przed stratą punktów i, co ważniejsze, przed utratą niezbędnej energii. Pierwszą rundę wygrał na punkty. W drugiej, zmienił taktykę wkładając w ciosy zdecydowanie więcej mocy. Przeciwnik Tryca po jednym z ataków upadł na deski i był liczony. Kotoński zdołał się jeszcze pozbierać, jednak po dwóch kolejnych liczeniach walka została przerwana i Tryc wygrał ostatecznie przez rsc (techniczny knockout). Oprócz sparingu Sosnowskiego, była to zdecydowanie najlepsza walka wieczoru. Bardzo pochlebne opinie na temat wyszkowskiego zawodnika wyrażali obecni w hali uznani trenerzy ze stolicy.

Życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów w sportach walki.

opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl