Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaWjechał samochodem do rzeki

Ikona
(Zam: 17.08.2010 r., godz. 09.00)

Kierowca poloneza nie zachował ostrożności i wjechał samochodem do rzeki. Wraz ze swoją pasażerką utonęli zamknięci w samochodzie. Pomimo szybkiego przyjazdu służb ratowniczych, nie udało się ich uratować. Policja bada okoliczności zdarzenia.

W Brańszczyku znajduje się starorzecze rzeki Bug, które przez mieszkańców zwane jest Skwiernią. We wtorkowe przedpołudnie przejeżdżał tamtędy mężczyzna, który jechał na ryby. Zauważył, że z rzeki wystaje tylna część poloneza. Mężczyzna niezwłocznie powiadomił dyżurnego policji w Brańszczyku. Natychmiast na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol oraz powiadomiono straż pożarną i pogotowie. Na miejscu funkcjonariusze stwierdzili, że w zatopionym częściowo samochodzie znajdują się dwie osoby, które nie dają oznak życia. Udało się je wyłowić na brzeg oraz ustalić ich tożsamość. Samochód prowadził 54-letni Andrzej M., a jego pasażerką była 49-letnia Danuta P. Ostatni raz widziano ich przejeżdżających przez Brańszczyk w godz. 9.55-10.15. Według ustaleń policji, kierowca poruszając się drogą gruntową nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znajdujące się po lewej stronie krzewy, a następnie zjechał na prawą stronę i wjechał do rzeki. Mężczyzna i kobieta uwięzieni w samochodzie walczyli o życie. Niestety, nie udało im się wydostać z samochodu i utonęli. Czynności prowadzi wyszkowska komenda pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.

Oprac. E.M. (na podstawie informacji KPP Wyszków)

Komentarze

Dodane przez NN, w dniu 31.08.2010 r., godz. 04.57
Straszna śmierć jak z najgorszego koszmaru.
Dodane przez a, w dniu 31.08.2010 r., godz. 04.57
no i jeszcze w polonezie !!!
Dodane przez kierowca, w dniu 31.08.2010 r., godz. 04.58
w takich przypadkach trzeba szybko otwierac okno, zeby woda nalala sie do srodka. to ulatwi otwarcie drzi samochodu i wyplyniecie tonacych. Niestety nie wszyscy o tym wiedza i nadaremnie walcza z otwarciem drzwi podczas gdy cisnienie na to nie pozwala. Wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl