Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaPrzebłysk z Bobrem

(Zam: 06.11.2013 r., godz. 16.49)

Piłkarze WKS-u Rząśnik nadal nie potrafią złapać formy w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Podopieczni trenera Artura Salamona zanotowali jednak trzecią wygraną w sezonie, pokonując na stadionie w Wyszkowie Bobra Tłuszcz 1:0.

Przed meczem z Bobrem WKS zajmował ostatnie miejsce w tabeli, rywale natomiast lokatę numer trzy. Mimo dysproporcji punktowych, w pierwszej połowie WKS postawił faworyzowanemu rywalowi twarde warunki, nie pozwalając zawodnikom z Tłuszcza na stworzenie choćby jednej klarownej sytuacji podbramkowej. Zespół z Rząśnika kilkukrotnie odważnie zaatakował pole karne gości, żadna bramka jednak nie padła.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Nadal większe posiadanie piłki mieli goście, nic z tego jednak nie wynikało. W ostatnim kwadransie spotkania zawodnicy z Tłuszcza nieco się otworzyli i odważniej zaatakowali pole karne WKS-u. Zaowocowało to kilkoma niebezpiecznymi sytuacjami, z których jednak obroną ręką wyszła defensywa Rząśnika. Podopieczni trenera Salamona odpowiedzieli w 83. minucie akcją, która zadecydowała o losach meczu. Po przejęciu piłki w środkowej strefie boiska, na strzał zza pola karnego zdecydował się Piotr Ciemerych i z lekką asystą bramkarza wyprowadził WKS na prowadzenie. W końcówce piłkarze Bobra rozpaczliwie atakowali, wynik jednak nie uległ już zmianie.
WKS Rząśnik – Bóbr Tłuszcz 1:0 (0:0)
Bramka dla WKS: P. Ciemerych 83.
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, P. Kulesza, D. Brejnak, P. Osowiecki – M. Krawczyk, Ł. Deptuła (62. – P. Ciemerych), B. Salamon, A. Nikodemski – G. Abramczyk (90. – P. Borys), Ł. Kamiński (73. – P. Todorowski).
W najbliższej kolejce rząśniczanie zmierzą się z Mazurem Radzymin. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 3 listopada na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Start o godzinie 13.30. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl