Dziś jest 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka

Remis z Ostrovią

(Zam: 06.11.2013 r., godz. 16.44)

W spotkaniu 15 kolejki rozgrywek grupy północnej mazowieckiej IV ligi pomiędzy Bugiem Wyszków a Ostrovią Ostrów Mazowiecka padł remis 1:1. Strzelcem bramki na wagę jednego punktu był kapitan zespołu trenera Ogrodzińskiego – Alan Wróbel.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 26 października na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej. Pierwsza połowa była bardzo zachowawcza w wykonaniu obu zespołów. Lekka przewaga Bugu nie przynosiła bramkowych rezultatów, kontry Ostrovi natomiast załamywały się jeszcze przed polem karnym wyszkowskiego zespołu. Obie drużyny stworzyły sobie co prawda po jednej, niezłej sytuacji podbramkowej, gole jednak nie padły.
W drugiej odsłonie wyszkowianie przeszli do ofensywy, całkowicie spychając gospodarzy pod ich pole karne. W 55. minucie przed wielką szansą na otworzenie wyniku meczu stanął Karol Skoczeń. W sytuacji sam na sam z bramkarzem, wyszkowski napastnik próbował przelobować rzucającego się na ziemię golkipera Ostrovi, jednak zrobił to na tyle nieszczęśliwie, że piłka poszybowała wprost w rękawice rywala. Kilka minut później Skoczeń mógł ponownie wyprowadzić Bug na prowadzenie, jednak tym razem pomylił się w nieco trudniejszej sytuacji z ostrego kąta. Niedługo później, po jednej z nielicznych kontr nieoczekiwanie na prowadzenie wyszli gospodarze sobotniego meczu. Wyszkowianie odpowiedzieli na kwadrans przed zakończeniem spotkania. W zamieszaniu w polu karnym Ostrowi najprzytomniej zachował się Alan Wróbel, który strzałem głową skierował piłkę do bramki. Jak się później okazało, trafienie to było ostatnim w tym meczu. Bug Wyszków zakończył trzeci mecz z rzędu bez kompletu punktów i obecnie ma już tylko dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Polonią Warszawa.
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Bug Wyszków 1:1 (0:0)
Bramka dla Bugu: A. Wróbel 75.
Bug: Ł. Derejko – M. Maciak, A. Wróbel, A. Chukwuemeka, Ł. Damętko – K. Kaput (50. – J. Rejnuś), P. Augustyniak, Sz. Salwin, Ł. Szala (75. – R. Nogaj) – Ł. Kowalczyk, K. Skoczeń (65. – T. Cichocki).
MKS Przasnysz – Bzura Chodaków 0:2
W najbliższej kolejce Bug zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Narwi Ostrołęka. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 2 listopada. Start o godzinie 13.30. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!