Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 kwietnia 2024 r., imieniny Klary, RobertaJesteśmy przedszkolakami

Ikona
(Zam: 23.11.2010 r., godz. 11.48)

W Punkcie Przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Zabrodziu 29 października odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Impreza rozpoczęła się od programu artystycznego w wykonaniu przedszkolaków. Następnie maluchy wyrecytowały słowa ślubowania. Obiecały, że będę chętnie wykonywać wszystkie zadania, słuchać pań i zjadać całe posiłki, grzecznie się bawić i zawsze się uśmiechać.

Dyrektor przedszkola Elżbieta Sosnowska oraz wójt gminy Adam Ołdak dokonali symbolicznego przyjęcia maluchów do grona przedszkolaków poprzez uroczyste pasowanie.

Na dzieci i dumnych ze swoich pociech rodziców czekał pyszny poczęstunek w postaci tort z wizerunkiem przedszkolaków oraz drobne upominki.
Punk przedszkolny dla 25 dzieci w wieku 3-5 lat przy SP w Zabrodziu funkcjonuje od kwietnia tego roku w ramach projektu „Jacek i Ola idą do przedszkola” realizowanego jest przez gminę Zabrodzie w partnerstwie z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dzieci, poza opieką przedszkolną, mają także zapewnione zajęcia plastyczne, muzyczne, sprawnościowo-ruchowe, języka angielskiego, logopedii i edukacji matematycznej.

Projekt przewiduje również warsztaty dla rodziców oraz indywidualne konsultacje metodologiczne dla nauczycieli.

Oprac. Agrafka

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta