Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaMotoryzacyjny weekend

(Zam: 09.10.2013 r., godz. 10.24)

Michał Gąsior z pilotem Adamem Kowalczykiem prowadzący subaru imprezę wygrał klasyfikację generalną wyścigu VI Rally Wyszków, który 28 i 29 września odbył się na terenie powiatu wyszkowskiego.

Pierwszego dnia odbyły się próby sportowe w Wyszkowie, Rząśniku, Dalekiem Tartaku, Długosiodle i okolicach. Próby o Puchar Starosty Wyszkowskiego i Puchar Wójta Gminy Rząśnik wygrali Michał Gąsior (kierowca) i Adam Kowalczyk, o Puchar Wójta Gminy Długosiodło – Krzysztof Pacholec, Alexander Ilczuk (honda civic), o Puchar Prezesa PPHU „Tartak” Marcin Jankowski i Artur Derlacz (citroen saxo).
Niedziela to tradycyjnie zmagania w Wyszkowie na zamkniętym dla ruchu odcinku ulicy Sowińskiego poprzedzone paradą ulicami miasta i złożeniem kwiatów pod pomnikiem Żołnierzy Września 1939 r. Prócz Michała Gąsiora i Adama Kowalczyka podium klasyfikacji generalnej osiągnęli reprezentanci klubu Proxima – Mariusz Kostecki i Artur Dźwigałowski (drugie miejsce na hondzie civic), Michał Załęcki i Kamil Kołosowski z klubu rally-sport.pl – trzecie miejsce na citroenie saxo. Zwycięzcy w poszczególnych klasach: 0 – Mariusz Piłat i Agnieszka Rydzewska (klub Dziqs Team, Fiat 126p), 1 – Maciej Nitecki i Michał Nitecki (fiat cinquecento), 2 – Tomasz Bielski, Michał Haber (Ak-Królewski, fiat seicento), 3 – Mariusz Kostecki i Artur Dźwigałowski (Proxima, honda civic), 4 – Arkadiusz Musiał i Krzysztof Smętek (bmw 318), open – Michał Gąsior, Adam Kowalczyk (subaru impreza), RWD – Arkadiusz Musiał i Krzysztof Smętek (bmw 318). Zwycięzcą Super Próby o Puchar Burmistrza Wyszkowa oraz Grand Prix o Puchar Prezesa Automobilklubu Centrum został Marcin Jankowski (citroen saxo).
Wydarzeniu towarzyszyły wystawy firm, pokazowe przejazdy, konkursy dla dzieci i inne atrakcje.
J.P.

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl