Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Przeszedł udar, leżał w lesie czekając na pomoc

(Zam: 09.10.2013 r., godz. 10.30)

Około doby trwały poszukiwania mieszkańca gminy Brańszczyk, który wyjechał skuterem z domu i do niego nie wrócił. 36-latek miał udar mózgu. Wychłodzonego w niedzielę w nocy znaleźli policjanci.

W sobotę 28 września ok. godz. 11.30 do wyszkowskiej komendy zadzwoniła rodzina z informacją o zaginionym mężczyźnie. 36-latek wyjechał skuterem po południu i nie wrócił na noc – według informacji, które zebrała policja, mężczyzna był epileptykiem i często jeździł leśnymi drogami. Miał przy sobie telefon komórkowy, co ułatwiło funkcjonariuszom prowadzenie akcji. Ustalili, że urządzenie logowało się w okolicach Brańszczyka. Do działań poszukiwawczych włączyli się członkowie miejscowych ochotniczych straży pożarnych, a także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu dysponujący urządzeniem do namierzania telefonów. W lesie w Niemirach 29 września o godz. 0.55 funkcjonariusze natrafili na 36-latka – był wychłodzony, obok leżał skuter. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala w Wyszkowie, tam po przeprowadzonych badaniach okazało się, że przeszedł udar. Został przewieziony do szpitala w Ostrołęce.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl