Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyCamper drugi na turnieju w Radomiu

(Zam: 01.10.2013 r., godz. 17.41)

W dniach 21-22 września Camper Wyszków wziął udział w towarzyskim turnieju pod nazwą Festiwal Radomskiej Siatkówki w Radomiu. Podopieczni trenera Jana Sucha wygrali starcia z Cuprumem Lubin i Czarnymi Radom, przegrali natomiast z Politechniką Warszawską i ostatecznie zajęli drugie miejsce w rywalizacji.

W meczu otwarcia turnieju, Camper zmierzył się z gospodarzami, Czarnymi Radom. Wyszkowianie zaprezentowali bardzo dobrą siatkówkę, pokonując pewnie rywali w czterech setach. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że Czarni od przyszłego sezonu będą rywalizować w PlusLidze.
Czarni Radom – Camper Wyszków 1:3
Tego samego dnia (tj. w sobotę), Camper zmierzył się z Akademikami z Warszawy, którzy w swoim pierwszym turniejowym spotkaniu ulegli Cuprumowi 1:3. Politechnika udanie zrewanżowała się wyszkowskiej ekipie za porażkę w turnieju Lotto, którego Camper był gospodarzem. Mimo ambitnej walki, podopieczni trenera Sucha przegrali spotkanie 0:3.
AZS Politechnika Warszawska – Camper Wyszków 3:0
W ostatnim sobotnim meczu gospodarze stoczyli wyrównany pojedynek z Cuprumem. Zwycięzcę wyłonił dopiero tie break, po którego zakończeniu, więcej powodów do radości mieli siatkarze z Dolnego Śląska.
W niedzielne przedpołudnie Camper grał swój ostatni turniejowy mecz, z Cuprumem Mundo Lubin. Spotkanie ważne, gdyż zespół Miedziowych najprawdopodobniej będzie jednym z najtrudniejszych ligowych przeciwników naszej drużyny. Przedsezonowa próba wyszła jednak pomyślnie dla Campera. Wyszkowianie odnieśli zwycięstwo 3:1.
Cuprum Mundo Lubin – Camper Wyszków 1:3
Taki wynik, przy porażce Czarnych z Politechniką (0:3), dał ostatecznie wyszkowskiemu zespołowi drugie miejsce w turnieju, tuż za plecami stołecznych Inżynierów. Trzecie miejsce uzyskała drużyna z Lubina, a czwarte gospodarze.
Krispol Września zajął miejsce KS Milicz w I lidze
Zaprzyjaźniony z wyszkowskim Camperem klub Krispol Września został dokooptowany do rozgrywek I ligi siatkówki mężczyzn. Drużyna z Wielkopolski dostała się na zaplecze PlusLigi, na mocy tajnego głosowania w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Zostało one zorganizowane w celu wyłonienia zespołu, który zastąpi w lidze KS Milicz (klub musiał zrezygnować z gry z uwagi na kłopoty finansowe). Rywalami Krispolu w głosowaniu były drużyny GTPS-u Gorzów Wielkopolski, LKS Łabędź Rzeczyca i Morze Szczecin. Turu

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl