Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaZaatakował, bo potrzebował 10 zł…

(Zam: 23.11.2010 r., godz. 12.00)

Chwycenie za szyję, próba wyłudzenia pieniędzy oraz groźba pobicia nie wystraszyły zaatakowanego mężczyzny. Pięćdziesięciosiedmiolatek wyrwał się z rąk napastnika i zgłosił sprawę na policję. Funkcjonariusze podjęli natychmiastową interwencję. Kilkanaście minut po zdarzeniu sprawca został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w środę o godz. 20.25 na ul. Okrzei w pobliżu dworca kolejowego. Pięćdziesięciosiedmioletni mężczyzna wracał z pracy do domu. W pewnym momencie poczuł, że ktoś chwycił go z tyłu za szyję. Napastnik zażądał od niego dziesięciu złotych, a potem zagroził pobiciem. Pokrzywdzony nie dał się sprowokować i stawił zdecydowany opór. Wyrwał się z rąk napastnika i uciekł. Chwilę później powiadomił dyżurnego policji o zaistniałym zdarzeniu. Patrolujący miasto policjanci natychmiast udali się na miejsce i po kilku minutach zatrzymali rozpoznanego przez poszkodowanego sprawcę. Był nim dwudziestoczteroletni wyszkowianin. Mężczyzna był nietrzeźwy − miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dzień później prokurator postawił mu zarzut usiłowania rozboju i zastosował wobec sprawcy dozór policyjny.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl