Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaRodzinne pożegnanie lata w DPS Brańszczyk

Ikona
(Zam: 18.09.2013 r., godz. 10.30)

W ostatnią sobotę pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku wraz z rodzinami i opiekunami pożegnali odchodzące lato. Jak zwykle honorowy patronat nad imprezą objął starosta Bogdan Pągowski.

„Skarbu nie znajdziesz ukrytego w piasku na plaży. Skarbem jest rodzina, przyjaciele, dom i miłość” – te piękne słowa stały się mottem przewodnim sobotniego spotkania. Organizatorzy zadbali, by wspólnie spędzony czas stał się niezapomnianym przeżyciem. Był więc panel artystyczny w wykonaniu wychowanków Domu, którzy zaprezentowali między innymi piosenkę „Lato z ptakami odchodzi”, a także humorystyczne utwory „Jedzie karetka” i „Daleko od noszy”. Niebywałą atrakcją był występ pracowników DPS-u, którzy na potrzeby sobotniej imprezy zawiązali amatorski teatr „Piguła”. Gromkimi brawami został przyjęty ich spektakl – „Poczekalnia” ukazujący, nieco z przymrużeniem oka, przekrój osobowości, które można spotkać czekając w kolejce do lekarza i przykładowe dialogi, jakie się między nimi wywiązują.
Uroczystość była doskonałą okazją do wręczenia dyplomów gratulacyjnych. Za pomoc w pracach gospodarczo-porządkowych, za utrzymywanie dobrych relacji i działania w kołach zainteresowań zostali nagrodzeni mieszkańcy I, II i III oddziału ośrodka.
Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i zabawą taneczną.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl