Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 października 2020 r., imieniny Anety, Marcina

Wybory okiem policjantów

Ikona
(Zam: 23.11.2010 r., godz. 12.57)

Weekend wyborczy na terenie powiatu wyszkowskiego, zdaniem policjantów, przebiegał bez większych zakłóceń. Dopiero w niedzielę zgłoszono dwa zdarzenia, w przypadku których policja będzie prowadziła czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury. Jedno z nich związane jest z podejrzeniem fałszowania kart wyborczych.

Wybory na terenie powiatu wyszkowskiego przebiegały bez większych zakłóceń. W piątek policja odnotowała jedną interwencję dotyczącą zrywania plakatów wyborczych w Wyszkowie, natomiast w sobotę mieszkanka gminy Wyszków znalazła w skrzynce pocztowej pismo oczerniające jednego z kandydatów na burmistrza.
Poważniejsze okazały się dwie sprawy związane z samym głosowaniem. Jedna z mieszkanek gminy Rząśnik zgłosiła, że mimo wcześniejszego poinformowania władz gminy o niemożności osobistego przybycia do komisji wyborczej z uwagi na chorobę, nikt jej nie pomógł i nie umożliwił udziału w głosowaniu. Drugie zdarzenie jest związane z podejrzeniem fałszowania kart wyborczych przez członka jednej z komisji wyborczych na terenie gminy Brańszczyk. W obydwu przypadkach policja będzie prowadziła czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

j.w.
Dodane przez a może pan laskowski się pochwali swoimi dokonaniami w kww wiesława przybylskiego?, w dniu 24.11.2010 r., godz. 15.08
j.w.
na moje oko
Dodane przez Michał, w dniu 24.11.2010 r., godz. 16.04
partia sklepikarzy Penkula ( Wyszyńska J. - sklepikarz; Mikołajewska E. - sklepikarz; Gałązka S. - guru sklepikarzy; Sowa S. - sklepikarz; itd...) zrobiła wszystko (również to czego nie wolno w przyzwoitym kraju) aby zwycięstwo było faktem - a tera róbta co chceta pod opieką Maryli - nie pomylić z Maryją - bo się wójt obrazi
Michał podziel się wiedzą
Dodane przez Anonim, w dniu 26.11.2010 r., godz. 09.11
Co takiego zrobiła ta partia sklepikarzy? Bacznie obserwowałem tą kampanię i po ich stronie był spokuj natomiast po przeciwnej już nie do końca...... ks. proboszcz super stars z niedzielnymi występami, wspomiany poprzednio "redaktor" i reszta KWW wiesław przybylski bo sam kandydat to malutki nieznaczący pionek w rozgrywce proboszcza. Więc Michale co takiego się działo nieprzyzwoitego o czym nie słyszałem, nie widziałem bardzo jestem ciekawy? Cukier rozdawali z kartką na kogo głosować, to zupełnie inna instytucja robiła.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl