Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyPiotrowicz oficjalnie dyrektorem I LO

(Zam: 04.09.2013 r., godz. 10.30)

Choć w tegorocznym kalendarzu wydarzeń nie znalazły się powiatowe uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, to 2 września okazał się doskonałą okazją do wręczenia nominacji dla nowej dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida – Doroty Piotrowicz.

Pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie zabrzmiał w LO o godz. 8.30. W sali gimnastycznej spotkali się nowo przyjęci uczniowie najstarszej wyszkowskiej szkoły średniej i ci, którzy w jej murach będą kontynuować naukę. Po raz pierwszy w roli dyrektora wystąpiła Dorota Piotrowicz. Na tym stanowisku zastąpiła Władysława Klimaszewskiego, który po 23 latach kierowania placówką odszedł na emeryturę. Nominację na ręce nowej dyrektor złożyli starosta wyszkowski Bogdan Pągowski i Teresa Trzaska.
Dorota Piotrowicz urodziła się w Pułtusku. Z wyszkowskim LO związana jest od 1995 r., kiedy to zaczęła pracę jako nauczyciel matematyki. Od 1 września 2003 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Ukończyła wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zarządzania oświatą. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty.
A.B.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta