Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaPiotrowicz oficjalnie dyrektorem I LO

Ikona
(Zam: 04.09.2013 r., godz. 10.30)

Choć w tegorocznym kalendarzu wydarzeń nie znalazły się powiatowe uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, to 2 września okazał się doskonałą okazją do wręczenia nominacji dla nowej dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida – Doroty Piotrowicz.

Pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie zabrzmiał w LO o godz. 8.30. W sali gimnastycznej spotkali się nowo przyjęci uczniowie najstarszej wyszkowskiej szkoły średniej i ci, którzy w jej murach będą kontynuować naukę. Po raz pierwszy w roli dyrektora wystąpiła Dorota Piotrowicz. Na tym stanowisku zastąpiła Władysława Klimaszewskiego, który po 23 latach kierowania placówką odszedł na emeryturę. Nominację na ręce nowej dyrektor złożyli starosta wyszkowski Bogdan Pągowski i Teresa Trzaska.
Dorota Piotrowicz urodziła się w Pułtusku. Z wyszkowskim LO związana jest od 1995 r., kiedy to zaczęła pracę jako nauczyciel matematyki. Od 1 września 2003 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Ukończyła wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zarządzania oświatą. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl