Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaSiatkarze UKS Polonez na obozie w Mońkach

Ikona
(Zam: 04.09.2013 r., godz. 10.30)

Zawodnicy sekcji siatkarskiej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Polonez” Wyszków szykowali formę do najbliższego sezonu na obozie sportowym w Mońkach na Podlasiu.

Tegoroczny wyjazd odbył się przy wsparciu finansowym burmistrza Wyszkowa. Dotacja w wysokości 10 000 zł znacznie zmniejszyła koszty, jakie musieli ponieść chętni do wyjazdu. W sumie czterdziestu uczestników obozu nie mogło narzekać na nudę, gdyż plan każdego dnia wyjazdu obejmował aż trzy bloki zajęć ruchowych. Pierwszy z nich – blok poranny, obejmował zajęcia ogólnorozwojowe w terenie, treningi odbywały się w parku na obrzeżach miasta. Blok drugi – popołudniowy, obejmował zajęcia z piłki siatkowej w hali sportowej SP nr 2 w Mońkach. Największą popularnością cieszył się blok wieczorny, który obejmował zajęcia rekreacyjne – turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej, badmintona oraz ringo i tenisa stołowego.
Nad całością czuwała kadra trenerska: Dariusz Roszkowski, Zbigniew Malinowski i Sylwia Głuc. Kierownikiem obozu był Paweł Baranowski. Oprócz wymienionych atrakcji, uczestnicy obozu korzystali również z pływalni oraz groty solnej. Nie zabrakło klasycznej obozowej integracji przy muzyce i ognisku. W sumie dziesięciodniowy wyjazd, można uznać za bardzo udane przedsięwzięcie UKS-u „Polonez” Wyszków. Uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejny taki wyjazd za rok.
opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl