Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiWyprawka szkolna prosto z serca

(Zam: 04.09.2013 r., godz. 10.30)

25 sierpnia już po raz drugi parafia Św. Wojciecha zorganizowała Festyn Rodzinny „Mam serce – pomagam”. Podobnie jak w ubiegłym roku, całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wyprawkę szkolną dla najuboższych dzieci z Wyszkowa i okolic. Koordynatorem akcji był wikariusz parafii ks. Zbigniew Borawski.

Organizatorzy zadbali, by hojne serce osób wspierających akcję zostało odpowiednio nagrodzone. Na placu przed kościołem można było więc zbadać ciśnienie i poziom cukru we krwi, o co zadbały pielęgniarki wyszkowskiego szpitala, posilić się kiełbaskami z grilla i skosztować smacznego ciasta. Przygotowana została też loteria fantowa, w której można było wygrać książki, maskotki czy figurki aniołków. Amatorzy mocniejszych wrażeń mogli skorzystać z niebywałej okazji wejścia na kościelną wieżę i podziwiania panoramy miasta. Nie lada gratka czekała jednak na najmłodszych. Przy stoisku Zakładu Doskonalenia Zawodowego można było poprosić o wykonanie makijażu, pomalowanie paznokci lub wyszukane uczesanie. Z tej oferty, za zgodą rodziców, licznie korzystały kilkuletnie dziewczynki.
Firma „Snajper” z Olsztyna przygotowała dla dzieci dmuchaną zjeżdżalnię i piłkarzyki. Można też było poskakać na specjalnej dużej trampolinie. Niemałym powodzeniem cieszyła się również przejażdżka bryczką, czy jazda konna w siodle. Na małych artystów czekało stoisko Pracowni Artystycznej „Makowe Pole”, gdzie można było do woli wycinać, kleić, lepić i malować.
A.B.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta