Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaWyprawka szkolna prosto z serca

Ikona
(Zam: 04.09.2013 r., godz. 10.30)

25 sierpnia już po raz drugi parafia Św. Wojciecha zorganizowała Festyn Rodzinny „Mam serce – pomagam”. Podobnie jak w ubiegłym roku, całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wyprawkę szkolną dla najuboższych dzieci z Wyszkowa i okolic. Koordynatorem akcji był wikariusz parafii ks. Zbigniew Borawski.

Organizatorzy zadbali, by hojne serce osób wspierających akcję zostało odpowiednio nagrodzone. Na placu przed kościołem można było więc zbadać ciśnienie i poziom cukru we krwi, o co zadbały pielęgniarki wyszkowskiego szpitala, posilić się kiełbaskami z grilla i skosztować smacznego ciasta. Przygotowana została też loteria fantowa, w której można było wygrać książki, maskotki czy figurki aniołków. Amatorzy mocniejszych wrażeń mogli skorzystać z niebywałej okazji wejścia na kościelną wieżę i podziwiania panoramy miasta. Nie lada gratka czekała jednak na najmłodszych. Przy stoisku Zakładu Doskonalenia Zawodowego można było poprosić o wykonanie makijażu, pomalowanie paznokci lub wyszukane uczesanie. Z tej oferty, za zgodą rodziców, licznie korzystały kilkuletnie dziewczynki.
Firma „Snajper” z Olsztyna przygotowała dla dzieci dmuchaną zjeżdżalnię i piłkarzyki. Można też było poskakać na specjalnej dużej trampolinie. Niemałym powodzeniem cieszyła się również przejażdżka bryczką, czy jazda konna w siodle. Na małych artystów czekało stoisko Pracowni Artystycznej „Makowe Pole”, gdzie można było do woli wycinać, kleić, lepić i malować.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl